Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K11] Kaka instalacja gazowa i czy wogóle ma to sens?


Gość wude40

Rekomendowane odpowiedzi

jestem posiadaczem micry k11 16V 1.0. Na diagnozie komputerowej wyszło ze mam uszkodzony przepływomierz. z tego co sie orientuje ceny używek zaczynają sie od ok. 600 zl. kwota nie mała no i poza tym jakie ma sie prawdopodobiensto czy taka przeplywka nie padnie w przeciągu np. miesiąca? nowe kosztuja juz podobno powyzej 1000 zl dlatego zastanawiam sie nad zamontowaniem instalacji gazowej.teraz pytanie:

1) czy instalacja do poprawnego działania wymaga sprawnej przepływki?

2)jaki typ instalacji najlepiej pasuje do mojej micry?

3)cena takiej instalacji

4)oraz ogolnie czy micra z takim silnikem i z zamontowana instalacja jako tako śmiga jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coraz mniej sie oplaca gazowac niestety :cry: niewiem czy przeplywomierz ma znaczenie jak jedziesz na LPG ale jesli masz wybierac instalke to polecam ci instalke II generacji BRC cena ok 1600zl wiec ci sie szybciej splaci, co do mocy to wiele nie stracisz- auta na wtrysku mniej tracą na mocy niz na gazniku jak np. w moim przypadku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli zamontujesz instalacje 2 generacji to przepływka nie ma żadnego wpływu na dzialanie instalacji gazowej problemy zaczynają sie dopiero przy nowszych instalacjach sekwęcyjnego wtrysku gazu. Przy tych instalacjach brane są czasy otwarcia wtrysków benzyny weinc wszystko w aucie musi być sprawne. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...