Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K11] Problem z wycieraczkami :/


Pawcior

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dziś na trasie wycieraczki w mojej Micruni odmówiły posłuszeństwa. Konkretnie chodzi o to,że na najwolniejszej prędkosci unosza sie kawałek do góry,nastepnie 10 sekund stoja w miejscu, pozniej jeszcze raz do góry, znów w miejscu kilka sekund i kierujac sie w dół znowu to samo :/ Predkości 2 i 3 działaja normalnie, tak samo jak wycieraczka z tyłu. Podobno może to być awaria czujnika zcasowego. Jutro wybieram sie do Elektryka, jak możan to naprawić ? Czy moze to być wina jakiegoś bezpiecznika, czy może coś sie przegrzało albo zapchało błotem ? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzykacz

do wymiany będzie programator pracy wycieraczek, no chyba że to jakieś uszkodzenie silniczka - jeśli to on to objawy się zaczną nasilać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może to od tego,ze przepalił sie jakiś bezpiecznik, albo gdześ nie łaczy styk, coś sie moze rozlaczylo od jazdy po dziurach...w ASO chca za to prawie 400 zl :/ :(...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dokładnie to samo.

Niestety elektryk ze mnie cienki więc oddałem autko do warsztatu.

Problem był w dźwigience i w samym silniku wycieraczek.

Ale co dokładnie było nie tak to niestety nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIEEEEEE !!!!!!!

Nie korzystam z usług ASO bo:

1. ceny

2. najbliższe jest 40km ode mnie, nie opłaca się tyle jechać jak auto było na gwarancji byłem raz i żałuję.

U mnie w Gliwicach jest warsztat zajmujący się japońcami.

Pojechełem się dowiedzieć co i jak i powidzieli, że to dźwigienka (nowa 1200zł !!!!) więc zaczęli grzebać przy starej, żeby zobaczyć czy da się uratować.

Mówią, że zrobili jak nówka ale przy okazji wyszło, że silniczek też padł. Za całość zapłaciłem 150zł a wszystko trwało z 1,5-2 godziny.

Zakład nie jest najtańszy więc u zwykłego elektryka pewnie by szło zrobić taniej ale nie wiem czy byłby w stanie "na poczekaniu" to zrobić jeśli nie zna się na nisskach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i sprawa się wyjaśniła. Byłem w piątek u elektryka w Łodzi na ul. Kilińskiego i okazalo się, ze nadpaliła się szczotka. Elektryk rozebrał ten ,,nierozbieralny silnik, szczotke jakoś naprawił ( nie wiem jak to zrobił- cud chyba :D ) rozebrał podszybie, włożyl silnik spowrotem i przykrecił i wszystko działa jak potrzeba :) Polecam elektryka z Ul Kilińskiego w Łodzi, facet zna sie na rzeczy, 5 innych tylko bezradnie rozłożyło ręce... :roll: a w ASO chcieli 1000 zl za naprawe , zapłaciłem 200 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...