Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Filtr LPG


KURCZAK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przy reduktorze, idzie do niego metalowa rurka i wychodzi z niego taka sama.

Ale po co pytasz, chcesz wymieniać samemu :?: Przecież po wymianie filtra i tak powinno się poregulować, a za to w sumie to więcej z filtrem jak 20 zeta nie powinni Cie skroić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z czystej ciekawości pytam :D A co ile powinno sie wymieniac taki filtr bo ja po ostatniej regulacji zrobiłem jakies 3-4 tyś i wszystko było ok do wczoraj za tankowałem gaz na Shellu i strasznie zaczeły mi spadac obroty czasami praktycznie do zera i wtedy strzela mi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 to chyba sam filtr kosztuje

a za regulacje drugie tyle albo ze 30

 

Ale ja osobiscie tez sam nie wymieniam ;)

 

Skąd wziąłeś te ceny pewnie od gaziarzy :lol:

Za filterek płace w sklepie bądź na stacji paliw 6-8zł obojętnie lowato czy brc :!:

A gaziarze faktycznie śpiewają 20zł za filtr zdziercy :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U gazowcow za filtr i regulacje zaplacisz okolo 30 zeta.Nie baw sie w to samemu. :grin:

 

Ach!!! chciałbym tyle zapłacić :!: :D

U mnie w SIEWIERZU sama regulacja 70zł :shock: ZDZIERCY :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U gazowcow za filtr i regulacje zaplacisz okolo 30 zeta.Nie baw sie w to samemu. :grin:

dlaczego ma się nie bawić skoro filtr kosztuje 5-7zl i 10min. roboty???? zostanie mu przynajmniej na 9 browców :idea: 8)

ps. u mnie sama wymiana filtra kosztuje 30zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie można kupić filtry do gazowni?

u gazownikow i prawie kazdej stacji gazowej

również w sklepach motoryzacyknych, ale trzeba zwrócić uwagę na pewien szczegół. Jedne filtry są klejone a drugie te przeważnie dostępne u gaziarzy jakoś lepiej zrobione (nie pamiętam jak sie to nazywało :mrgreen: ). W każdym razie te klejone są słabsze, mogą się po prostu rozkleić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

da się , można samemu.. no to napiszcie co i jak. Jestem zdania, że po kiego zapierniczac i płacic 30 pln skoro mozna sobie wymienic samemu za owe 5 złoty, tym bardziej, że gaz w naszym aucie był regulowany przy wymianie filtra, wiec jest ustawiony pod nowy filtr. Lepiej więc zmieniać samemu ten filtr kilka razy czesciej samemu.

Napiszcie jak, ja jeszcze tego nie robiłem a wiem, że trzeba zawór zakrecic przy butli.

Z drugiej strony jak ktoś się nie czuje na siłach niech się nie dotyka, bo sobie odmrozi łape i bedzie się musiał ...... lewą ręką......;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniam jak mi sie przypomni ale o ile pamietam to chyba co ok 30 tys

 

Wymiana filtra gazu i regulacja instalacji powinna być wykonywana co 10 kkm. Przynajmniej tak mam napisane w książce gwarancyjnej od mojej instalacji (Bigas), i tak robię.

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...