Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

przypalone sprzeglo... co dalej ? :(


INC

Rekomendowane odpowiedzi

dzis probowalem wyjechac z zaspy i przypalilem sprzeglo :/ (tak tak... wrazenia zapachowe niesamowite :/) teraz od 2000 do 4000 tys sie slizga jak dam mocniej gazu :( czyzby czekala mnie wymiana sprzegla ?? :(:( czy moze jakos sie to ulozy ze bedzie jeszcze dzialac ?? przeciez ja sie pochlastam chyba jak sie okaze ze musze sprzeglo zmienic :(:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nauczka na przyszłość. Jak się wjechało w zaspę i nie da się już wyjechać, to trzeba wyciągnąć saperkę z bagażnika, odkopać koła, a nie gazować w nieskończoność. Tyle pouczania:-)

A poważnie. To obawiam się, że będzie cie jednak czekała wymiana przynajmniej tarczy, ale ja bym na twoim miejscu wymienił od razu całe sprzęgło, bo ma się wtedy święty spokój. Jeżeli podczas jednorazowego wyjeżdżania z zaspy je przypaliłeś to świadczy o tym, że ono już musiało być w stanie agonalnym i wytrzymałoby niedługo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no narazie sie chyba ulozylo.... da sie jezdzic i juz tak nie slizga... niestety nie mam kasy zeby wymienic sprzeglo, przynajmniej narazie. jak bedzie kasa to wiem juz na co ma pojsc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na sprzęgle się nie oszczędza:) bo potem będziesz miał akcje tak jak ja x lat temu z sunnym wyprzedzam.... gaz... obroty a auto stoi :) musiałem na pobocze spadać bo na czołówkę szedłem:) a jak już wymieniać to komplet a nie samą tarczę myśle że kompletne sprzęgło to ok 500zł za jakieś markowe oczywiście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcza jest do wymiany jak nic. Sprzeglo jak trzeba wymienic to trzeba wymienic!! Z tym nie ma zartow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekhm... ;] po 600km musze stwierdzic ze narazie na strachu sie skonczylo... jezdzic sie da, ale o wyscigach na 1/4 nie ma mowy :lol: nie slizga sie juz tak, ale szybko zmieniajac biegi na koncu 3 mam delikatny uslizg.... wiec dziesiate czesci trace ;] sprzeglo bedzie wymienione ale w wakacje... teraz mi potrzeba samochodu 24/7 wiec nie da rady... poza tym inne wydatki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INC jesli po ostygnieciu mozesz jezdzic i nie masz "automatu" to sie ciesz i jezdzij dalej.

Tarcze i klocki tez potrafia sie zagrzac i smierdziec ale przeciez nie trzeba odrazu wymieniac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INC jesli po ostygnieciu mozesz jezdzic i nie masz "automatu" to sie ciesz i jezdzij dalej.

Tarcze i klocki tez potrafia sie zagrzac i smierdziec ale przeciez nie trzeba odrazu wymieniac ;)

 

chodzi o to ze pierwszy raz taki efekt automatu mialem :P kiedys przypieklem w vw i tak nie bylo ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...