Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K11] Bagażnik dachowy


Felson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Poszukuję bagażnika dachowego do mojej Micry, chodzi o bagaznik bazowy, na który mógłbym założyć uchwyty na narty i na rower.

Tak się składa, że mam wersję 3-drzwiową bez uchylnych bocznych-tylnych szyb. Większość oferowanych bagazników jest do wersji 5-drzwiowej, lub 3-drzwiowej z uchylnymi bocznymi szybami. Aby zamontować taki bagażnik na swoim autku, potrzebowałbym zestaw "rozszerzający" (dodatkowe dwie poprzeczki oraz stopy), który jest droższy od samego podstawowego bagażnika.

Na allegro znalazłem takie coś, jakiś polski produkt: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=90866370 Z opisu wynika, że pasowałby i na moje autko.

Ktoś miał z takim bagażnikiem do czynienia? Jakieś uwagi? Czy warto się w niego pchac?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem doczynienia z bagażnikami tej firmy, ale nie tym modelem, uważam że za tą kase to dobry wyrób

tylkoo przed zakupem i tak wartoby było to gdzieś przymierzyć i sprawdzic czy pasuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja równiez miałem bagażnik z tej firmy i uwazam że był nic nie wart. Złaziła z niego farba (łuszczyłą się z schodziły całe płaty), rdzewiał jak cholera a miejsca styku przyklejały się na amen. Dziś używam Thule niebo a ziemia choć należy dodać że i inna cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja też takiego szukam.

Daj znać jak coś dopasujesz.

 

Byłem ostatnio w NORAUTO i widziałem do microosa za 145 zeta, ale czy na pewno pasuje?

 

rad_isk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item93776677_bagazni...zw_od_1992.html

 

Na poprzedniej aukcji nabyłem taki bagażnik. Cały bagażnik wygląda jak na zdjęciu i ładnie pasuje. Tylne mocowania mają dłuższe łapy, wciskane pod uszczelkę bocznych okien. Rury mają aerodynamiczny elipsowaty przekrój. Sprzedawce polecam, konkretny w rozmowie przez telefon i szybka wysyłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...