Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zdjęcie żaróweczki


Gość jarki

Rekomendowane odpowiedzi

czy ma ktoś może przypadkiem zdjęcie żaróweczki do podświetlenia zegarów w Sunny N14. Chce ją pokazać sprzedawcy żeby wiedział o jakie mi chodzi a nie chce wcześniej rozkręcać deski żeby wyjąc jedną. Ta są zdaje się zarowki 12V 3W czy tak? . Z tego co doczytałem na forum to są różne w zależnościu od tego co podświetlają.

Dokładnie to nie mam podświetlenia temperatury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z tego co pamietam to sa dwa rodzaje zarowek. Zdaje sie ze jest kilka zwyklych W5W do podswietlenia ogolnie zegarow i Ty prawdopodobnie takiej wlasnie potrzebujesz. Sa tez mniejsze zarowki do podswietlania konkretnych kontrolek a wygladaja (przynajmniej u mnie) tak: ZAROWKA Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rafał L

Tak jak napisał kolega NaAx.

Są dwa rodzaje żarówek te większe do ogólnego podświetlenia zegarów ( patrz zdjącie ) i mniejsze do podświetlenia kontrolek. Nie wiem ile jest ich w Sunny, ale w primerze 4 szt (tych dużych).

Mają one oznaczenie W3W.

 

Jesli chcesz ją zobaczyć na własne oczy to poprostu wyjmij jedną z lamp przednich. Służa one do świateł pozycyjnych, tylko mają oznaczenie W5W i są nieznacznie dłuższe od W3W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dwa rodzaje żarówek te większe do ogólnego podświetlenia zegarów ( patrz zdjącie ) i mniejsze do podświetlenia kontrolek

 

Dla porzadku: na fotce jest ta mniejsza zarowka do podswietlenia kontrolek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To napiszcie jeszcze jak je wymienić.

Ile jest z tym roboty ?

 

[ Dodano: 30 Mar 2006, 20:05 ]

Bo w mojej P11, jest najprawdopodobnie spalone ż. podświetlania zegara godzinowego.

Tylko nie wiem czy jest podświtlany żarówką, czy zastosowano inną technologię

podswietlenia.

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...