Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

żaróweczki


Gość rumun

Rekomendowane odpowiedzi

było wiem ,nawet czytałem ale chodzi o jakiś manual do żaróweczki na obrotomierzu ciemność widze od o do 3000 obrotów , nie chciał bym czegos urwać ,wymiana żaróweczek na konsoli środkowej była bardzo ładnie opisana przez kolegów a z żaróweczkami licznika sie nie spotkałem jakos nie weszlismy sobie w drogę w zakładce ,,szukaj" może by ktoś coś i nasmarował o tym kilka słów ,, fajni by było taki świeżuteńki pasik o żaróweczkach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja u siebie ciemnosc mialem od ok 4000 w gore, odkrecilem 2 sruby pod radiem, 2 sruby nad zegarami w daszku, odchylilem gorna czesc konsoli srodkowej i odczepilem z 2 stron obudowe plastikowa zegarow, trzeba bylo wlozyc troche sily i pomoc sobie srubokretem plaskim (delikatnie co by nie uszkodzic plastikow) i jak wyskoczyla z zaczepow zabralem sie za wykrecenie zegarow. Odkrecilem 3 sruby wyjalem zegary i po robocie :) Ze znalezieniem zarowek z tylu zegarow nie powinienes miec problemow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie maciupkie bez gwinyu wyglądem przypominają choinkowe takie z dwoma drucikami,w niedzielę jadę na wolumen to jak kupię to podpytam jak sie one nazywają a chcę kupić czerwone , pod gusem były zielone , białe i żółte a czerwonych nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...