Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

NIE DZIAŁA JAK NALEŻY


Gość KUNTE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

MAM PROBLEM HEEEEEEEEEEEELP!!! MOJA MAXIMA NIECHCE ODPALIĆ A JAK ODPALI JAKIMŚ CUDEM TO NA WOLNYCH OBROTACH SZARPIE SILNIKIEM JAK CHOLERA PROSZE O POMOC :cry: MECHANICY ROZKŁADAJĄ RĘCE CO JEDEN TO LEPSZE CUDA WYMYŚLAJĄ ZAZNACZAM AUTKO JEST Z GAZEM .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz ktory rok i wersja

 

ale odpalasz na beznynie tak??

posprawdzaj wszystki czujniki. a co najwazniejsze 2 czujniki polozenia walu i cujnik polozenia walka rozrzadu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie :D

opisz co już zostało zrobione do tej pory i jeśli wiesz to opisz w jaki sposób to robiono---będzie wiadomo gdzie grzebali facowcy :lol:

podaj okoliczności w jakich zaczął powstawć problem--kiepskie paliwo,wymiana filtrów ,wizyta u mechaniora :roll: (może coś pokiełbasił)......itp.

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może na początek odłącz akumulator, tak na całą noc, być może to w komputerze pojawił sie jakiś błąd który zakłuca co nieco, miałem podobną sytuacje i kolega mnie zholował do domu bo innego wyjścia nie było. Podobno była to wina gazu (czegoś w instalacji) który zakłucił prawidłową prace komputera. Po resecie wszystko wróciło do normy.

Ale tak jak koledzy piszą, powiedz czy to sie pojawiło po "czymś" czy tak samo z siebie, będzie łatwiej co kolwiek powiedzieć w temacie.

 

Pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może przepływomież?

 

to nie przeplywomierz.

jak on jest zly to auto zapali bez problemu, jedyny problem jest z jazda, gdzy silnik pod obciazeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie przeplywomierz.

jak on jest zly to auto zapali bez problemu, jedyny problem jest z jazda, gdzy silnik pod obciazeniem

8) potwierdzam --miałem taką przypadłość(ale naprawiłem--rozlutowało się wewnątrz w przepływomierzu tuż za wtyczką) 8)

---podaj jakieś szczeguły to może coś poradzimy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STRELIŁ GAZ I ROZERWAŁO PRZEPŁYWOMIERZ JAKIŚ MAGIK {GAZOWNIK} NIEZAŁOŻYŁ ANTYWYBUCHU KUPIŁEM DRUGI PRZEP. ZAŁOŻYŁEM MECHANIOR ZAŁOŻYŁ ANTYWYBUCH I OD TAMTEJ PORY SIĘ ZACZEŁO ... GAZ ZNOWU STRZELIŁ I NASTEPNY PRZEP. DO KOSZA KUPIŁEM TRZECI I NARAZIE GO NIEROZERWAŁO ALE CHODZI MASAKRA :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro strzela to masz albo za ubogą mieszankę albo lewe powietrze dostaje

:roll:

a tak wogule to zmień gazownika------szukaj takiego ,co ma certyfikat Elpigaz-u oni mają właściwie prowadzone szkolenia i mają pojęcie(przynajmniej ci,których ja znam :twisted: )

zastanów się,czy czujnik temperatury zasysanego powietrza jest cały to może też być jedną z przyczyn------ten w puszce filtra powietrza :idea:

jak coś zaskoczę to napiszę jeszcze ;)

 

[ Dodano: Sro 22 Mar, 2006 ]

jaką generację instalacji masz w aucie ??

jaki jest mikser wielopunktowy bezpośrednio wtryskiwany czy zwężka wenturiego(tak to się chyba nazywa :oops: )z silnikiem krokowym jako dozownik czy może jeszcze inną :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pompa paliwa nie ma udziału w poruszaniu się na gazie a tym bardziej nie wpływa na strzały gazu---wogule :!:

 

[ Dodano: Nie 26 Mar, 2006 ]

a co to znaczy ,że działa w 90% :?

co z 10 % pozostałymi---podajesz gaz z zapalniczki czy co?? a paliwo przez lejek do wtrysków??

wyjaśnij proszę bo nie wiem co myśleć :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10% TO ZNACZY ŻE SZARPIE JESZCZE NA BENZYNIE A GAZ ZAPODAJE Z BUTLI A BENZYNE Z BAKU :D

 

[ Dodano: Nie 26 Mar, 2006 16:22 ]

NA GAZIE LEKKO SZARPAŁ PONIEWAŻ PRZEZ TĄ POMPKE ZALAŁO ŚWIECE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...