Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] Skrzynia CVT Tiptronic w P11


Gość Jazzy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mdzalewscy
to i jak sie dolacze :) nigdy nie jezdzilem automatem, bylem ich przeciewikiem... mam niestety mozliwosc kupienia primki z instalacja i tiptroniciem... i jak bedzie w dobrym stanie to sie skusze. powiedzcie mi 1 czy ni ema problemow z ta skrzynia, czy naprawy sa kosztownei czy czesci do tego sa?

ja też kiedyś byłem przeciwnikiem automatów, ale zostałem szybko wyleczony z choroby antyautomatowej, chocby dzisiaj jadę w koreczku w wawie, muzyczka ślicznie gra, klima załączona i patrzysz a tam z prawej kierowca z otwartą szybą łykający hałas i spaliny z językiem na brodzie i z wajchą w ręku wykonujący co chwila przełożenia - BEZCENNE !!!!!

 

 

zakladam ze bede korzystal z trybu manualnego (przynajmniej podczas normalnej jazdy)

ja pojeździsz na automacie to se d*py nie bedziesz zawracał zmianą biegów, bez sensu jest zmienianie ręczne biegów w skrzyni CVT, skoro to i tak tylko symulacja biegów, ta skrzynia zmienia przełożenia a nie biegi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No właśnie. To jest jakaś informacja z internetu. Moim zdaniem ktoś gdzieś kiedyś zrobił błąd wpisując 0-100 dla cvt i jest to powielane.

Muszę zgrać 0-100 i na youtube wstawić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Panowie co do spalania na LPG 13 w cyklu miejskim 11 w mieszanym

 

Ale przecież komfort kosztuje, a jeżeli chodzi o wymianę oleju to wystarczy co 120 tylko nie badziew a oryginał nissana.

Moja primka ma 180 tys

 

[ Dodano: Czw 18 Wrz, 2008 00:02 ]

a i jeszcze jedno pytanie do czego służ ten przycisk z boku gałki biegów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie ja też mam taką skrzynię i nie mam takiego przycisku. Widocznie to było montowane w młodszych egzemplarzach. Ja mam 1999.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te przyciski były montowane w primerach ze zwykłym automatem i niekoniecznie w starszych modelach bo po lifcie też miały zwykły automat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynika z tego że tak. z D na N (lub ten na samym dole) wskakuje bez problemów nawet w czasie jazdy. Ale na P lub R jadąc to nie próbowałem !!!!!!!!!!!!!! i nie mam zamiaru.

 

A przy okazji nasunęło mi się pytanie, jak odpalić z po pychu takie autko z automatem w skrzyni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...