Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Obszycie kierownicy skórą lub zamszem - porządnie.


Gość kulik

Rekomendowane odpowiedzi

Kupić nakładkę i przyszyć samemu ;)

 

u mnie się sprawdza :)

 

A taka przyjemność płatnie to chyba w zakładach tapicerskich (tak samo jak z fotelami i boczkami, jednak nie mam pojęcia ile to może kosztować, ale to chyba zależy czy mają ci wyszyć na wzór czy skorzystarz z gotowca itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od roku śmigam i jest narazie git, nic się nie wyciera. Jakaś taką skóro-gume mam, a naszyłem bo kierownicę miałem zjechaną bo ktoś nie pomyślał, zeby nakładkę przyszyć, tylko sobie luźno leżała i całą kierownicę przetarła więc o jeżdżeniu na orginalnym kółku nie było raczej mowy). Przyszyłem ręcznie przy pomocy bardzo dużej igły i dratwi (tak to się mówi na to??) szewskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w Warszawie taką przyjemność można sobie zafundować?

I za ile?

Znajomy w stolicy obszywał kierownicę i dorabiał skórzany mieszek. Za komplet zapłacił 150zł, pierwszorzędna robota. Ale nie pytajcie mnie gdzie to było, bo ja tylko widziałem efekt i zapytałem o cenę.

 

Natomiast jeśli chodzi o "samoróbki" to też nie polecam. Miałem śliczną, szarą, zamszową nakładkę. Przyłożyłem się, żeby jak najdokładniej opasać nią kierownicę. Wyglądała kapitalnie. Po 2-3 miesiącach ochydnie się wyślizgała i wybłyszczyła. Żeby nie wspomnieć o zabrudzeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...