Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

WAZNE DLA PATHFINDER I NAVARA


crensch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

otrzymalem pismo z centrali nissana w ktorym jest napisane:

 

"Należący do ... samochód Nissan Pathfinder o numerze id:

...

 

Nasze stale prowadzone badania jakości wykazały pewien problem związany z kolumnami kierowniczymi samochodów Nissan Navara (D40). Należący do Pani/Pana Nissan Navara znalazł się w grupie samochodów potencjalnie zagrożonych tą usterką.

 

Jest możliwe, że w wyniku nieprawidłowego montaży dolnego przegubu kolumny kierowniczej, przegub ten odłączy się. W następstwie tego może nastąpić utrata kontroli nad układem kierowniczym.

 

W ZWIAZKU Z PONIZSZYM PROSIMY KONIECZNIE I BEZZWLOCZNIE SKONTKTOWAC SIĘ Z DEALEREM NISSANA..”

 

Itd..

Informuja jeszcze ze naprawa zostanie wykonana bezpłatnie (sic!)

 

 

Bardzo miło q ze zostałem poinformowany. Szkoda tylko ze podczas moich kontaktow z warszawskimi dealerami i poszukiwaniem czescie do navary wyraznie mowilem ze taki posiadam a zadnej info od praconikow nie dostalem. W sumie szkoda..jak sobie pomysle o tych 160km/h i wypinającym się przegubie….zreszta efekt penie bylby identyczny kiedy zdarzylo by się to przy prędkości 60-70…

 

Hehe na gratisy tez pewnie nie ma co liczyc…

 

szkoda tez ze na stronie polskiej nissana tez zadnej informacji nie ma ...

a list ma date 8 marca a przyszedl dopiero wczoraj...jajcarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko. To się nadaje do gazety. Gdyby niedaj Bóg wydarzył się wypadek, a list dotarł następnego dnia, pewnie kogoś z Nissan Polska wpasowaliby w pasiaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już dostałem pismo i w moim nie było usterki. Podobno to tylko 2% pojazdów maja taką usterkę. Ale i tak teraz się trochę boję pędzić powyżej 140km/h. A jak się coś urwie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już dostałem pismo i w moim nie było usterki. Podobno to tylko 2% pojazdów maja taką usterkę. Ale i tak teraz się trochę boję pędzić powyżej 140km/h. A jak się coś urwie?

 

no tez mam teraz stresa..pozatym jade jeszcze raz bo w ksiazeczce nie ma sladu po tym ze sprawdzili i ze nie ma usterki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda nic nie wbili że sprawdzili. Mam tylko fa vat za wymianę oleju, ale nie ma śladu w dokumentacji że sprawdzili kolumnę kierowniczą, lepiej mniec to na piśmie. Żona dostanie większe odszkodowanie jakby co--hihihii???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
dostalem 2 list z nissana

tym razem tylni most :((

 

A może tak q...a mać zamiast tych kolejnych listów wysłali by pismo żeby przyjechać do serwisu zostawić ten złom i odebrać pieniądze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Też dostałem takie pismo (dawno temu) byłem w serwisie - wytłumaczono mi że mogło dość do usterki tylko w terenie podczas dużego wykrzyżu więc na trasie spoko nic się nie może wydarzyć :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Panowie z tą kolumną jest taki problem że nie zachodzi w wyznaczone miejsce na przekładnie kierowniczą brakuje chyba jakieś 2 cm i cała ta kanpania polega na odkręceni śróby zabespieczającej i wciśnięciu w wyznaczone miejsce elemętu trzymającego i skręceniu od cała filozofia i nie ma co panikować że kolumna sie rozepnie bo skęcona jest tylko szybciej złużyć sie może przez złe zrozłożenie siły docisku przynajmniej tak mi kierownik serwisu tłumaczył i na piśmie kampanijnym (serwisowym) tak pisało Przypominam że w Polsce jeździmy do max do 120 i to żadko bo autostad nie ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...