Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Numery silnika


Gość bonzo

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to teraz jest z nr silnika po przekładce ,niby numery są nieistotne,ale w dowodzie są

a co z nr. na nowym silniku zaklepac nabić stare czy olać i jezdzić :? przerabiał to koś morze ostatnio :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem u siebie przekładke. Przełożyłem silnik i to wszystko. Poza tym mam nowy dowód i nei mam tam wbitego nr silnika.

 

Ale np zauwazyłem ostatnio na przeglądzie Audicy (stary dowód, nr silnika wbity) iż nie sprawdzali nr silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem w wydziale komunikacji dowiedziec sie jak to jest z tymi numerami silnika bo przerzucałem klientowi silnik w primerze. Właściciel samochodu nie wiedział czy musi zgłaszac zmiane numerów silnika, i dowiedziałem sie ze moge zmieniac silnik nawet raz w tygodniu tylko zeby była ta sama pojemność co w dowodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem w wydziale komunikacji dowiedziec sie jak to jest z tymi numerami silnika bo przerzucałem klientowi silnik w primerze. Właściciel samochodu nie wiedział czy musi zgłaszac zmiane numerów silnika, i dowiedziałem sie ze moge zmieniac silnik nawet raz w tygodniu tylko zeby była ta sama pojemność co w dowodzie.

 

Czyli luzik ,silnik włożyć zamknąć mache i jazda

dzieki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...