Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Demontaz tylnej polki P10


Gość misiek_83
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość misiek_83

Witam.Byc moze byl juz taki watek,nie moglem znalezc.Przymierzam sie do wymiany glosnikow w tylnej polce.Czy ktos moglby mi szczegolowo opisac jej demontaz?Nie chce czegos polamac.Kiedy jako maly gnojek probowalem sie do niej dobrac ale pamietam ze nie moglem.Z gory dziekuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że masz sedana

 

1.musisz położyc oparcia tylnych foteli

2.odkręcić to boczki od foteli (jest to przykręcone jedną srubką na dole i musisz ten boczek wysunąc do góry gdyż jest on zaczepiony na takim haczyku.

3.półka trzyma sie na kilku lub kilkunastu plastikowych spinkach które musisz delikatnie wypiąc zeby ich ni połamać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ok,ktos moze mi powiedziec co to za sruba?Chodzi mi o ta przy boczkach siedzenia.Jaki rozmiar?Klucz czy srubokret?Dzieki i pozdrawiam

 

Śrubę tą odkręcisz śrubokrętem krzyżowym, znajduje się ona na dole boczku.

 

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zonk :sad: Bylem dzisiaj w samochodzie i probowalem zlokalizowac srube.Polozylem oparcia siedzenia i nie widzialem zadnej sruby.Tak na marginesie to ASO mi nie zalozylo jednego boczka tak jak trzeba,lata jakis luzny.Jest odczepiony z tego haczyka,tylko na dole cos go trzyma.Jak zobaczylem ta rdze za boczkiem,to sie za glowe zlapalem #-o Jak juz rozebrali mogli polakierowac fajusy.Mniejsza z tym.To siedzenie trzeba wyciagnac,zeby dostac sie do tej sruby??Nie wiem,moze jestem jakis inny ale nie widze jej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz zdemontować siedzenie (nie oparcie). Siedzenie montowane jest na zatrzaskach, wystarczy je "z czuciem" pociągnąć do góry z jednej i drugiej strony i wyjdzie bez problemu. Dopiero wtedy będziesz mógł zobaczyć śrubki mocujące boczki.

 

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok,teraz rozumiem =D> Wielkie dzieki za pomoc.Pozdrawiam

 

[ Dodano: Pią 21 Kwi, 2006 ]

Powitac.Czy ktos mi moze pomoc.Jak zalozyc ta tylna polke teraz z powrotem :D Przy okazji polamalem trzy spinki te biale :cry: Jak ja wkladaliscie,za cholere nie moge wlozyc tych spinek.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...