Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

SUNNY GTI by RallyProject


Gość KIVI
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To lakierowanie rzeczywiscie dodaje smaku, ale to strasznie ciezka robota-> lakiernik klął jak szewc:) ale efekt jest. Tym bardziej że jak sie zerwie te niepotrzebne maty tłumiące to to zaczyna to straszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak ciezkie były te maty ale auto waży teraz w okolicach 950 kg.

CatCams spóxnia sie trochę z dostawą->okolica połowy maja dopiero- tak to już jest jak sie chce produkt spoza katalogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjdzie nam jeszcze troche poczekać na rezultat, 950KG to ciekawy rezultat zwarzywszy na to że siedzi w nim klatka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie tak. Teoretyczne obliczenia dla tego silnika przy użyciu odpowiednich komponentów maja dać wspomnianą moc.

GRE: a Ty masz juz wykres na 600 km?

 

[ Dodano: Sob 15 Kwi, 2006 02:12 ]

Mam kolejne fajne rzeczy klape tylną z włókna waga około 1,2 kg oraz zderzak z GTI-R, już robia się prawe drzwi. Sądzę że wymianą tycch elementów uda sie "ugrać" 50 kg.

dscn14534hx.jpg

dscn14552ml.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

o w mordę, jak to możliwe żeby tylna klapa warzyła zaledwie 1,2 KG :shock:

Pasuje ! ! !

Zderzaki też są lżejsze jak seryjne ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje żę na Czas jazd po torze lublin już będzie buda odchudzona, czekamy na jakiś pokaz możliwości - narazie w wersji Limited Engine Power :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kivi no nie przesadzaj, Ja na tych walkach miałem 158KM i to na marnym seryjnym kolektorze 4-1 i nie na tak agresywnie przygotowanej głowicy i z odcięciem na poziomie 6500 :P

 

[ Dodano: Pią 05 Maj, 2006 ]

Wykorzystująć chwile pod nieobecność Kiviego natrzaskałem pare zdjęć :D

 

Oto Naprawde Męski kolektor - nie ma co się spuszczać nad tymi z Ebay.com Grabaż potrafi lepiej:

7e46c806.jpg

deba473e.jpg

48bf3ff7.jpg

 

No i Kiviego Sunniacz w trakcie rozbiorki:

af9c7d51.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Piekne to dopiero będzie. Rozebrałem go-zawiozłem do blacharza-wszystkie pogniecione blachy zastąpione zostana nowymi i na całości lakierek.

A co do kolektora to istotnie majstersztyk- wszystkie rury maja wyliczone 68 centymetrów długości i 51 mm średnicy- ale nie polecam do zwykłych wałków-auto w ogóle nie jedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEdzie JEdzie ale tak smiesznie falowo, od 5000 do 5500 się zrywa potem moła łapie do 6500 i znowu zapierdziela...

Jeszcze chwila cierpliwości i Cat Cams Onboard będą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no naprawdę męskie NA :grin: nie jakieś turbo.... przynajmniej nie idziesz na łatwiznę, czekam na końcowy efekt i pomiary z hamowni, myśle że dostrojenie tego będzie holernie trudne.... ale życze powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisalem PW ale cos moze nie doszlo... Czy jest jakas mozliwosc zalatwienia drugiej takiej lekkiej klapy?? No bo rozumiem ze skoro jedna jest to i macierz jest i nie trzeba swojej od nowa robic, a to przeciez najwiekszy koszt. Jesli jest mozliwosc zrobienia takiej klapy to how much $?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość CZAJNIK
Teraz auto będzie jeździło w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski, ale pwenie na 1/4 mili też sie pojawi:)

 

czyżby H-2000?? jeśli tak to zapraszam na PW lub gg8310284

 

czy Ty przypadkiem nie znasz J.Lesiaka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kivi jakie wiesci, buda juz odebrana od lakiernika ?

Motor złorzony ??

Te nowe panewki ACL RACE różnią się wizualnie od orginalnych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panewki róznia sie od seryjnych-maja dużo ciemniejszy kolor i teflonowe pokrycie-zobaczymy jak wyjdzie to w praktyce.

Auto jeszcze 2 tygodnie sie bedzie robiło-cierpliwości:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...