Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Poznaniacy! Ratunku!! Almera 2.2DI pilnie potrzebuje pomocy!


Gość Tomek Sobota

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tomek Sobota

Cześć

 

Koledzy z Poznania! Doradźcie gdzie sie udać na szybką naprawę układu chłodzenia? Może być ASO lub nie, byleby się znali i zrobili w 1 dzień. Potrzebujący jestem bardzo, bo musiałem zostawić autko w Waszym Pięknym mieście. Please! Jeśli możecie mi coś doradzić będe dozgonnie wdzięczny!

 

streszczenie:

 

W sobotę zawitałem do Wielkopolski w celu załatwienia sprawy. Dojechałem z Wawy szybciutko i bardzo miło A2. W drodze powrotnej wskaźnik temperatury nagle niespodziewania wspiął się na 3/4 skali (zawsze stał jak mur na 1/2), a poźniej już bylo coraz gorzej. Zawróciłem. Wraz ze zbliżaniem się do Poznania, wskaźnik coraz bardziej zbliżał się do czerwonego pola, żeby wreszczie je osiągnąć. Zaliczyłem kilka postoi i doczłapałem się jakoś robiąc co chwila 15 minutowe przerwy, ale to już byl koniec jazdy. Ponieważ byla to sobota wieczór, nie było szans na jakiekolwiek działanie. Wróciłem do domu, samochód został, a ja podejrzewam padnięty termostat albo jakiś syf w układzie chłodzenia. Ogólnie klapa totalna. Jeśli ktoś z Was ma jakieś informacje gdzie mógłbym szukac pomocy w Poznaniu, proszę, niech stuknie kilka słów.

 

Pozdrawiam Serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomek Sobota
Aso Nissan Pieluszynska.

 

sa na Koscielnej 56. W sprawach pilnych jest podany na szybie salonu tel kom. ale niestety nie znam.

 

Pozdrawiam

 

Dzieki!

Zapisałem sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...