Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

zmiana na letnie w warszawie


Gość misiek169

Rekomendowane odpowiedzi

Gość misiek169

coraz częściej nachodzi mnie myśl że juz czas zmienić oponki. szukam info gdzie dobrze i niedrogo :) zmienić oponki, wyważć i ustawić zbieżność.

 

czyżbym tylko ja myslal o zmianie oponek. ludkowie pomóżcie, mieszkam w wawie dopiero od pol roku a w wulkanizacji jeszcze nie byłem, dlatego potrzebna mi rada osób bardziej obeznanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie każdy zakład wulkanizacyjny pobiera opłatę 20zł od kółka. Być może gdzieś znajdziesz taniej, być może pod Warszawą, ale czy to się opłaci? Musisz przecież dojechać do tego wulkanizatora. Ja wymieniam opony w zakładzie wulkanizacyjnym na Modlińskiej, za stacją Statoil, tam też przechowuję drugie kapcie. Koszt montażu na alusy 20zł/kółko, przechowanie 100zł/4szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda, ceny w kazdym zakladzie sa bardzo zblizone do siebie.. czasami dla 2-5zl roznicy na kole nie warto przejezdzac ilus kilometrow bo wychodzi na to samo. Niestety wiekszosc nie wlicza w to: czasu, przejazdu i innych malo przeliczalnych na pln spraw.

 

Poza tym rowniez kazdy z serwisow ASO rowniez oferuje juz wymiane opon wszystkich marek, co zwieksza ilosc mozliwosci a napewno w rejonie zainteresowania jest kilka warsztatow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Blue Frog
szukam info gdzie dobrze i niedrogo :) zmienić oponki, wyważć i ustawić zbieżność

To fakt, najlepiej gdzieś niedaleko miejsca zamieszkania.

 

Jeśli dobrze widze, że mieszkasz na Bielanach :grin:, to na rogu ul. Gen. Maczka i Rudnickiego jest taki malutki zakład (wjazd od Rudnickiego), obok salonu samochodowego (kiedyś Opla, a teraz chyba Chevroleta).

Cen nie pamiętam, ale zakład jest OK.

Znalazłam tel - poszedł na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym miał rzut beretem do Ciebie, to też bym tam zmieniał, ale jest trochę dalej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...