Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

czasami cieknie...czasami nie...


mehrer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

ma ktos lub mial taki problem w setce, ze przecieka dach na laczeniu uszczelek ? zaraz przy szybie drzwi. czasami leci po stronie pasazera (to mi nie przeszkadza jak troszke nakapie,) czasami od strony kierowcy (to juz moze wkurzyc, moze da sie to jakos uszczelnic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chodzi Ci o reczne mycie czy myjke na stacji (kiedys mi na stacji nie przeciekal, ale ostatnio jak mylem to troszke sie ulało)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak chodzi mi o ręczne mycie. Co do regulacji to jak rozbierzesz boczek to masz śrubki którymi można w jakiś tam sposób regulować dociskanie szyb do uszczelek. Osobiście jeszcze tego nie robiłem, bo zrobie to jak będe przyciemniał szyby pozatym przecieka mi w tak małym stopniu, że mi to w niczym nie przeszkadza, a myje autko dość często, bo średnio raz w tygodniu. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie idzie lato, więc nie chce mi się bawić w to pozatym nie będe dwa razy tego rozbierał, zrobie to tak jak wcześniej pisałem przy okazji przyciemniania szyb, ale z góry dzięki za rade. Elo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pryskałem uszczelki silikonem i nie pomoglo, to chyba bedzie ten docisk szyby, bo jest dosyc luzno, a co do przyciemniania szyb - wyciągał ktos tylnie szyby ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do przyciemniania szyb - wyciągał ktos tylnie szyby ?

 

O ile pamiętam to tylne boczne są wklejane to ich nie wyciągniesz, ale przecież można śmiało zrobić bez wyciągania ich. Najpierw wycinasz i formujesz folie od zewnętrznej strony szyby a później poprostu zdejmujesz plastiki wokół szyby, na dole kładziesz szmatke na którą będzie ciekła woda z pod foli i foliujesz. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duza szybe od klapy tez mozna tak zrobic ? myslalem zeby zaluzje zalozyc na tyl zamiast przyciemnienia, ale folia chyba taniej wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duza szybe od klapy tez mozna tak zrobic ? myslalem zeby zaluzje zalozyc na tyl zamiast przyciemnienia, ale folia chyba taniej wyjdzie.

 

Akurat szybe z klapy chyba da się wyjąć, więc będzie Ci się wygodniej robiło na wyjętej, ale bez wyjmowania też da się śmiało zrobić. Jak chcesz to załóż nowy temat odnośnie przyciemniania szyb to wkleje tam cały opis co i jak zrobić. Elo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat szybe z klapy chyba da się wyjąć, więc będzie Ci się wygodniej robiło na wyjętej, ale bez wyjmowania też da się śmiało zrobić.

 

tylna też wklejana :sad: , ale dla wygody można odkręcić klape

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylna też wklejana

 

O kurde a myślałem, że jest tylko na uszczelce, hmmm to lipnie będzie mi się przyciemniało ale dla chcącego nic trudnego. Może rzeczywiście całkiem zdejme klape :?: Zobacze jaka będzie pogoda w długi wekend majowy

 

 

musze wyleczyc nadkole, bo zima zostawila rude łapska

dzieki

 

No niestety ja też mam tylne nadkola ruszone przez rdze, ale wole najpierw szybki zrobić żeby w autku było troszke chłodniej. Elo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...