Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Stroboskopy


Gość Polak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem to w paru autach i szczerze mówiąc nie widzę w tym żadnego uroku, ani to śieci ani co, daje tylko ludziom po oczach. Nie żebym komuś czegoś odmawiał czy ujmował ale dla mnie to wiocha jest, ani trochę to nie upiększa auta ani też go nie ulepsza. Taki czysty artyzm którego pełno dookoła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznam ze te strobo prezentuja bardzo "poradnie"..

nie wygladaja na tandete za 15pln ktora po 2 miesiacach bedzie do wyrzucenia...

bardzo ladne "zarniki" :] jak za ta kase to "vhyba" sie oplaca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam stroboskopy zamontowane ale nie z allegro tylko od gościa który sam je produkuje. Bardzo solidne i trwałe. Kontakt można złapać na forum.tuning.pl przez gościa pt. Wombat.

mniej więcej to są te: http://www.altech.com.pl/wbt/_poradnik/stroboskopy.htm mam już którąśtam wersję tych stroboli.

Palniki dają ostro, widać błyski nawet w dzień.

Mocy to to nie dodaje, wyglądu tez nie poprawia ale jak komuś z daleka na drodze włączę, to raczej w trybie pilnym usuwa się z lewego pasa i hamuje ;)

Tylko oczywiście trzeba uważać na palicję, bo chyba nie lubią konkurencji ;)

Po prostu fajny gadżet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sobie pod maską schowany i przymocowany sterownik stroboli, skrzyneczka o rozmiarze tak na oko 10x15cm z płynną regulacją częstotliwości błysków i w środku z ustawianą zworkami sekwencją błysków.

Z tej skrzyneczki wychodzą dwa grube kable 3 żyłowe na końcu których są żarniki ksenonowe w kształcie U. I te kable wpuszcza się jakoś do lampy ;)

Do skrzyneczki doprowadziłem dwa raczej cienkie kabelki prosto z aku (wiem amatorszczyzna). "+" idzie prosto do skrzyneczki, "-" poprowadziłem do środka do kabiny, tam jest pstryczek elektryczek którym to włączam i wraca kabelek do skrzyneczki sterującej.

Tyle.

Na wyjściu stroboli jest impulsik około 400V, więc jak kogoś bodnie to będzie później na pewno delikatniej do tego podchodził. Raz zrobiłem zwarcie do karoserii, włączyłem i dotknąłem błotnika. Bolało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość raveland

Niektorym sie to podoba niektorym nie a tak naprawde to chodzi o uzywanie bo gdyby ktos jezdzil i migal po drodze to tez nie bylbym tym uradowany.

Ja mam podpiete pod alaram czyli przy otwieraniu i zamykaniu aktywuja mi sie na krotki okres czasu i to mi sie podoba bo gdybym mial je zakupic tylko po to zeby od czasu do czasu wlaczym gdzies na drodze czy cos podobnego to szkoda kasy gadzet zbedny i drogi.

Posiadam te same strobo co Pron! prawdopodobnie(wersja III dodatkowo wzmacniana) i to sa jedyne mozliwe strobo ktore mozna w polsce polecic reszta to namiastka lub mniej udane podroby. Nie dosc ze tansze od wyrobow sklepowych to jeszcze mocniejsze od nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość seba.boss
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=94819844

 

Kto widzial, montowal, poleca, odradza, zna lepsze? :grin:

 

 

kiedys kupilem cos takiego i totalna KUPA :612: - ani to dobrze nieswieci nawet pociemku widac tyko jakiec blysniecie iskierki szkosa kasy lepiej sobie :564: wypic

 

 

Pron! napisal

Mam stroboskopy zamontowane ale nie z allegro tylko od gościa który sam je produkuje. Bardzo solidne i trwałe. Kontakt można złapać na forum.tuning.pl przez gościa pt. Wombat.

mniej więcej to są te: http://www.altech.com.pl/wbt/_poradnik/stroboskopy.htm mam już którąśtam wersję tych stroboli.

 

 

 

jaki jest koszt kakich stroboskopow :??

 

 

Pozdrowionka Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raveland

na allegro je sprzedaje po 199zl

wersja wzmocniona bodazje 15zl wiecej

do tego trzeba we wlasnym zakresie dokuppic wlacznik i kabel do niego i zasilajacy chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...