Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Obroty


KURCZAK

Rekomendowane odpowiedzi

NA BENZYNCE STRASZNIE TRZESIE SILNIKIEM, CHODZI JAK TRAKTOR I JEST STRASZNIE ALE TO STRASZNIE MULISTY I DO TEGO GłOSNIEJ CHODZI,A NATOMIAST PO PRZEłACZENIU NA LPG SILNIK PRACUJE RóWNO I NIE MULI. :x

STRASZNIE MNIE TO DENERWUJE :?

PROSZE O JAKIES SUGESTIE.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. sugestia.... szukaj an forum...

2. to moim zdaniem zapchany układ wtryskowy (jakieś zasyfione paliwo) i przerywa przy podawaniu paliwa (podaje nierówno) - tak sądzę że to to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość seba.boss
NA BENZYNCE STRASZNIE TRZESIE SILNIKIEM, CHODZI JAK TRAKTOR I JEST STRASZNIE ALE TO STRASZNIE MULISTY I DO TEGO GłOSNIEJ CHODZI,A NATOMIAST PO PRZEłACZENIU NA LPG SILNIK PRACUJE RóWNO I NIE MULI. :x

STRASZNIE MNIE TO DENERWUJE :?

PROSZE O JAKIES SUGESTIE.......

 

ja mysle ze zo moze byc zasyfiona przepustnica :-k

 

ale byl to juz wielokrotnie poruszany temat - (poszukaj tez na foru almery) tym tez byl ten temat poruszany

 

pzd Sebastian :500:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to przepływomierz? Poszukaj i poczytaj na forum jakie ma objawy i jak go sprawdzić.

Sprawdzić autodiagnostyką, albo po prostu odpiąć i zobaczyć czy bedzie tak samo. Ewentualnie przeczyścić zasyfione od LPG druciki, np. benzyną ekstrakcyjną.

 

Albo pompa paliwa kończy swój żywot i daje za małe ciśnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik chodzi jak by nie palił na jednym cylindrze.

Dzisiaj wlałem do baku środek do oczyszczania wtrysków firmy STP może to pomoże......

A jak nie to możecie mi polecic jakiś warsztat w wawce gdzie przeczyszcza mi przepływke i przpustnice??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Już wszystko w porządku wystarczyło ze do fury dotknął sie Coobcio i fura teraz smiga jak zła. Okazało sie ze przewód łaczący kompa z wtryskiem był walnięty. :razz: :razz: :razz:

Jeszcze raz podziekowania dla COOBCIA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...