Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pasek na przednią szybę


malin_f1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ogłaszam konkurs :D chcę sobie zrobić paseczek z przodu na szybce po to zeby mi słońce po oczach nie waliło bo czasami jest to uciązliwe jak prześwituje między lusterkiem a osłoną itp są dwie opcje albo na zewnątrz pod kolor samochodu może z jakimś napisem np NISSAN KLUB POLSKA albo od wewnątrz tylko samą folią... i nie mogę się zdecydować... pomóżcie :) jak na zewnątrz to co robić jakiś napisik? nie będzie to festyniarsko wyglądało? ostanio widziałem w wawie białego sedana N15 miał biały pasek na zewnątrz z napisem JAPAN CAR i muszę powiedzieć że mi się to podobało :)

 

[ Dodano: Sro 05 Kwi, 2006 ]

no co jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciemna folia od wewnątrz .

 

 

 

ale jak juz by sie abrdzo uparł na zewnątrz to tylko z napisem tuning ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak - miałem w jednym aucie od wew a w drugim od zew. Od wewnątrz jest praktyczniejsza i mniej narażona na uszkodzenia ale ciężko zrobić z napisem i w wykonaniu pewnie droższa. Od zewnątrz szyko i łatwo, i można doklejać jakieś napisy natomiast łatwo ją uszkodzić. W zimę poprostu tam nie skrobałem a jak jest dobrze wyklejona to wycieraczka nie zachacza - folia cienka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA u Siebie zrobi na zewnątrz czarny pasek i napisy Nissan Power Team - zameiszcze fotki jak to wygląda na mojej kameleoniastej primce jeszcze w tym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dawno tu niezaglądałem a tu proszę jaka niespodzianka :) tak jak radzicie będzie pasek od wewnątrz :) teraz sobie myśle żeby jakąś folię z delikatnym srebrnym refleksem wziąść to będzie ładnie wyglądało przy srebrnym samochodzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA ostatnio zabiegany jestem, jutro daje auto do blacharza zejdzie mu się troche na prostowaniu, no i jak się wyrobi gość w miare szybko to jade robić pasek - będzie zewnętrzny przynajmniej u mnie bo mam lusterko wsteczne do szyby klejone więc nie ma jak wewnętrzengo paska zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dla mnie mój rodzony brat wykonał - idzie się z nim dogadać, od ręki to zrobi i jakieś 30minut mu się z tym zjedzie... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz robiłem sobie pasek na szybe , i przez zime wytrzymal w poprzednim aucie,

nic mu niebylo napis tez byl, ostatnio Wiedziowi robilem napis na szybe primera i ładnie sie prezentuje, hmm co do podkleja nie od wewnątrz to gdy zrobi sie jakies miejsce z powietrzem uwięzionym to brzydko od zewnątrz wygląda ;] wiem bo mialem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdy zrobi sie jakies miejsce z powietrzem uwięzionym to brzydko od zewnątrz wygląda

Dlatego nakleja się na wode i wyciska ją specjalną łapką (dostaniesz w każdym sklepie z foliami za grosze) tak jak się robi przy przyciemnianiu szyb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...