Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K11] Wymiana stacyjki z immobilejserem


Gość Mariu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów.

Posiadam Nissana Micrę 1.0 16V Z 1999R.

Muszę wymienić stacyjkę z immobilajserem i proszę Was o manuala dotyczącego tej czynności. Dodam, że w książce WKŁ dotyczącej naprawy Nissana Micry od 1993r nie ma żadnej wzmianki o sposobie wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów.

Posiadam Nissana Micrę 1.0 16V Z 1999R.

Muszę wymienić stacyjkę z immobilajserem i proszę Was o manuala dotyczącego tej czynności. Dodam, że w książce WKŁ dotyczącej naprawy Nissana Micry od 1993r nie ma żadnej wzmianki o sposobie wymiany.

 

W ksiazce tego nie wyczytasz bo ona bazuje na modelu bez immo.

Mechanicznie zapewne to bulka z maslem, powstaje jeszcze pytanie czy to bedzie dzialac :mrgreen: czy przypadkiem nie trzeba bedzie tego jakos albo oprogramowac, albo co gorsza, zmienic cale ECU na zgodne z tym immo.

 

Ale tylko gdybam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki filipfm. Chodziło mi bardziej o postępowanie krok po kroku co należy odkręcić i w jakiej kolejności. Po kilku małych problemach wymieniłem stacyjkę. Odnośnie programowania kluczyków to omineła mnie ta przyjemność ( chociaż w serwisie Nissana miło się zdziwiłem gdyż zaprogramowanie nowego kluczyka do immobilejsera kosztuje tam około 60 złotych!) gdyż wyjąłem ze starych kluczyków czipy do immobilajsera i wszystko chodzi wspaniale.

Polecam sklep w którym zakupiłem stacyjkę:

http://www.japparts.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...