Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K10] Zamek


TeroM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Chciałbym się Was zapytać bo jestem na 99,9% pewien :P

Otóż jakiś chu%$*($% rozwalił mi zamek od strony kierowcy. Nie wiem czy to śrubokrętem czy czymś innym. Dorwałem na szrocie za 25 zł zamek z kluczykiem. I mam pytanko czy da się wyciągnąć wkładke, aby dopasować ząbki do kluczyka który już posiadam? Czy mam mieć Micre na 2 kluczyki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jakub_dalecki

rozbierałem kiedyś zamek w tylniej klapie, wszytkie zamki są chyba takie same, to wymagało to "rozklepania" zaprasowanego fabrycznie kołnierza tego który wystaje na zewnątrz auta. Potem wyglądało to bardzo nieelegancko i trzymać też się za dobrze nie trzymało. Moim zdaniem te zamki są nierozbieralne - to nie VW

 

możesz ten obcy zamek włożyć od strony pasażera i po problemie - jeśli to cie zadowoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozbierałem kiedyś zamek w tylniej klapie, wszytkie zamki są chyba takie same, to wymagało to "rozklepania" zaprasowanego fabrycznie kołnierza tego który wystaje na zewnątrz auta. Potem wyglądało to bardzo nieelegancko i trzymać też się za dobrze nie trzymało. Moim zdaniem te zamki są nierozbieralne - to nie VW

 

możesz ten obcy zamek włożyć od strony pasażera i po problemie - jeśli to cie zadowoli.

 

Tego się właśnie spodziewałem. Bo tak jak napisałeś mi to wyglądało(przez tą blache co wychodzi na zew.). Stąd było moje 99,9% ;)

Od pasażera niestety zamek mam uszkodzony (kluczyk wchodzi, ale się nie przekręca), w ten sposób rozwiązałoby to mój problem.

Drugie auto mam Audi i w klapie bagażnika wyciągałem tą wkładke aby dopasować do kluczyka.

 

No ale cóż 'trudno' się mówi. Będe miał na 2 klucze autko ;)

Dzięki za odpowiedz, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamien zamek z tylnej klapy- niuzywa sie go często albo nawet wcale jak otwierasz od środka wiec nie ma problemu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też o tym myślałem. Ale najpierw muszę zobaczyć co jest nie tak z tym zamkiem od strony pasażera. Jak go zrobie, to wtedy będe podmieniać. Narazie mam wsadzony ten 'obcy' od strony kierowcy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...