Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K12] Instrukcja


INC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

potrzebuje skanow instrukcji k12, kilku stron. takich zeby byla opisana deska rozdzielcza (co gdzie jest) i to co pod maska :) czyli gdzie bagnet, gdzie plyn do spryskow i do chlodnicy (potrzebne mojej dziewczynie na prawko :P zdjae na k12 a w okolicy nikt nie ma, same punciaki :/) wczesniej probowalismy sie dopatrzec na fotach z nisbo de ale akiepsko widac :(:( z gory dzieki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

płyn do spryskiwacza - niebieska zaslepka (lewy dolny róg), bagnet - lewa część plastikowej obudowy silnika

 

mam zdjęcie komory silnika, może wam pomoże 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

płyn do spryskiwacza - niebieska zaslepka (lewy dolny róg), bagnet - lewa część plastikowej obudowy silnika

 

mam zdjęcie komory silnika, może wam pomoże 8)

 

jak dasz rade to wyslij :) byle wyrazne. i jeszcze by sie przydalo co gdzie na desce jest...

maila ci wyslalem w pw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjecie deski moge zrobic, chodzi Ci o kontrokli?czy o rozmieszczenie typu, regulacje swiatel, nawiewy itd?

 

komore silnika już wysłałem, mam nadzieje, że dymeq sie nie obrazi bo to jego microb :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjecie deski moge zrobic, chodzi Ci o kontrokli?czy o rozmieszczenie typu, regulacje swiatel, nawiewy itd?

 

komore silnika już wysłałem, mam nadzieje, że dymeq sie nie obrazi bo to jego microb :lol:

 

chodzi mi tak: kierunki to wiadomo :D ale gdzie jakie swiatla i wycieraczki, gdzie sie otwiera maske. i chyba tyle potrzebne na egzaminie na prawko :) dzieki za komore silnika bo ladnie wszystko widac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wycieraczki standardowo w prawym "pstrykaczu", natomiast zwróccie uwage na otwarcie komory silnika, bo po pociagnieciu wajchy (pod kierownica obok wajchy od wlewu paliwa), maska się nie otwiera! trzeba (równo pod znaczkiem nissan) przesunac taki przełaczniczek i wtedy maska się odbezpiecza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wycieraczki standardowo w prawym "pstrykaczu", natomiast zwróccie uwage na otwarcie komory silnika, bo po pociagnieciu wajchy (pod kierownica obok wajchy od wlewu paliwa), maska się nie otwiera! trzeba (równo pod znaczkiem nissan) przesunac taki przełaczniczek i wtedy maska się odbezpiecza :wink:

 

 

jak mozesz to zrob fotki tego gdzie to jest :) zeby bylo w 100% wiadomo :)

ale nie spiesz sie, byle na tygodniu :) kurde wogole problemy... zmienili samochody w WORD a zadna szkola jazdy w mojej okolicy nie ma micry :/ tak to by sobie godzine wykupila i by bylo z glowy...

 

 

ekhm ;] jak tam foty srodka ??:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jesteś jeszcze zainteresowany skanami instrukcji???

Jak tak do daj mi znać na email: papidar@interia.pl a zeskanuję Tobie co chcesz..

 

Pozdrawiam Darek

 

dzieki ze zainteresowanie :) ale juz nie :P dorwalismy micre w salnie nissana :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Gość Godlike

Potrzeba mi wiedzieć jak się włącza światła i mniej więcej gdzie są przyciski od nich bo foto to se z otomoto skołuje. A i jeszcze jedno jak to jest ze światłami przeciwmgielnymi w nim? Bo zdaje się że żeby działały przeciwmgielne to pozycyjne czy mijania zdaje się mają być włączone?

http://www.wgraj.net/img.php?mode=full&file=17637

I jeszcze lewy drążek co z czym się je? BO pełno tu pokręteł a jak się włącza wycieraczki przód tył? Góra dół czy trzeba przekręcić czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Odświeżę trochę temat bo potrzebuje instrukcji do micry K12 kompletnej bo to dla ojca żony :D Pozazdrościła mi nissanika i kupiła Micre w automacie i w ogóle jej nie ogarnia :one: a mi nie chce się wszystkiego pokazywać. Jak by ktoś miał skan to będę bardzo wdzięczny za przesłanie na adres mlody_666@op.pl albo może jakiś link do rapida :D Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

panowie i panie nie chce sie chwalic ale dzis cos dorwalem ;D

3d8bebdfda3dcf18med.jpg

 

c10b3b0ed69d71e8med.jpg

 

79a582df4e1a2885med.jpg

 

6d6568b2bb68e074med.jpg

 

Jestem w trakcie skanowania calosci i stworze z tego pdfa i mam nadzieje ze moderatorzy podkleja posta jako wazny zeby juz nikt nie mial problemu z instrukcja ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w trakcie skanowania calosci i stworze z tego pdfa i mam nadzieje ze moderatorzy podkleja posta jako wazny zeby juz nikt nie mial problemu z instrukcja ;D

_________________

Micra cool

jak idzie skan

wesołego alleluja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polowa za mna :/ masakryczna robota na takiej malej ksiazecce i na skanerze ktory probuje blysnac inteligencja i mi dzieli niektore strony na 6 duzych stron z wielkimi literami :/ jutro bede skanowal dalej dzis na wyjezdzie bylem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no spokojnie ;D jeszcze ze 30stron i koniec... w tym tydodniu do niedzieli wstawie pierwszy plik rar z skanami pozniej bedzie to pdf... spokoloko :D

 

teraz mam ruch jak pieron i ganiam od slaska do malopolski i spowrtoem :/

 

[ Dodano: Sob 18 Kwi, 2009 15:49 ]

zapraszam :)

 

http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.php?t=53529

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...