Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Sunny GTi juz nie Anonse :)


Gość Sami
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to chyba pora rowniez na mnie, zeby sie troszke pokazac w tym dziale, zwlaszcza, ze jest szanse iz projekt wreszcie ruszy z kopyta. To moze najpierw z zewnatrz :

 

IMG_0094.jpg

 

http://www.srt.anonse.pl/forum/album_pic.php?pic_id=13

 

fotki wewnatrz juz niebawem :)

 

a tymczasem krótki opis -

 

Silnik - wałki CatCams 272/262, obrobka glowicy by RallyProject, regulowane kołka rozrządu.

 

Osprzet - wyregulowana przepustnica gazu, regulator ciśnienia paliwa F1-Z, SMT6

 

Dolot - Filtr Stozkowy zalozony na przeplywomierz oraz rura kominkowa ze zderzaka w celu doprowadzenia zimnego powietrza w okolice stozka,

 

Wydech - kolektor wydechowy OBX (lekko scustomowany), wydech 2,5cala, tylko jeden tlumik, koncowy Upgrade.

 

Zawieszenie - sprezyny H&R obnizajace prawdopodobnie o 30mm, amortyzatory Koni Sport, felgi 15'

 

 

Srodek - kubel BiMarco Dakar, pasy 4pkt Sparco, jakas aftermarket kierownica z 200SX :) i to tyle ile potrzeba do jezdzenia :)

 

 

Hamulce - klocki EBC GreenStuff z przodu, tarcze Zimmermann gładkie, przewody w stalowym oplocie (dzieki GRE!!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna mi serja co regularne 14,5 wykręca ;)

A szykuje się naprawde męsko - ciekaw co będzie szybsze czy uzbrokjony Kiviego bolid do rajdów czy typowo Streetowo-ćwiartkowy Suniacz Samiego :D

 

Może podasz przybliżoną wagę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka jest róznica w wadze tego autka oskubanego ze zbędnych rzeczy i z pełnym wyposzeniem?

 

Jak to autko lata to widziałem na filmich ostatni co dawałes, więc juz drugi raz Cie chwalić nie bede :)

 

pwodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne piękne i szybkie GTi ... Pogratulować Autka ... Życze powodzonka w przeprowadzanych modach... Ta waga i moc osiągnieta po modyfikacjach, pozwolą na średnią 13 8) i tego też Ci życze :!: :!: :!: ... Oczywiście mam przed sobą kryształową kule i tam widze właśnie tą średnio-niską 13 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami nie ma bata musisz wykrecić teraz wysoką 13, kabinuj podstawke z kablami pod SMT6 użycze CI swojego SMT6, mam wolną całą mape B :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za mile slowa :) Coobcio - dzieki ale spokojnie, na SMT6 przyjdzie jeszcze czas, a moze i na standalone jak sie troche zaoszczedzi... :) a propos masy - dzisiaj bede pracowal nad wyrzuceniem nagrzewnicy, w koncu zima juz sie skonczyla :)

 

[ Dodano: Nie 16 Kwi, 2006 ]

no i wlasnie, dzisiaj udalo mi sie zdjac nagrzewnice, troszke bylo zabawy ale dalem rade :D zdjecia ze srodka beda jak tylko dorwe sie do aparatu jakiegos.

 

P.S. Ciekawostka - sama deske rozdzielcza mozna odchudzic o 1,5kg zdjemujac wewnetrzne kanaly wentylacyjne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne piękne i szybkie GTi ... Pogratulować Autka ... Życze powodzonka w przeprowadzanych modach... Ta waga i moc osiągnieta po modyfikacjach, pozwolą na średnią 13 8) i tego też Ci życze :!: :!: :!: :wink:

 

Ja rowiez sie dolanczam do tej pochwały.

Gratulacje nice autka i powodzenia w dalszych modernizacjach. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SAMI mam konkret Plan co do Twojego projektu, odwiedz mój Garage na Chwile dwa dni przed Bemowem, trzeba będzie CI tylko noclek wycyganić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coobcio przeciez wiesz, ze wpadam w piatek, nocleg juz mam zalatwiony :) kaska na walki juz lezy i czeka :) ale musza byc zamontowane przed bemowem bo mnie sponsor zabije...

 

a tak BTW - dzisiaj bylem na hamowni... i wytlumaczcie mi, dlaczego przy wadze 980 kg i 153KM robie 14.6?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO wreszcie jakiś normalny i wiarygodny wykres, 154KM no no nieźle niezle zerja ma 141KM i 171Nm.

Delikatne zamiany w twoim silniczku i takie rezultaty :P GRATKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tylu za zderzakiem masz metalowa belke - wywal. na tylnej klapie ostwietlenie tablicy rej i listwa nad nia - wywal. silowniki tylnej klapy - won. z lewych drzwi poleczka i oslona glosnika - out. bo rozumiem ze prawe drzwi i elektryczny uklad otwierania szyby razem z szyna juz tam wyjales...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...