Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Sunny GTi juz nie Anonse :)


Gość Sami
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moje Gratulacje ! ! !

Ps. Kivi ma o 1KM więcej ale prawie 20Nm mniej, masz oficjalnie SR20 o największym zmieroznym w Polsce momęcie obrotowym :)

Tak trzymać.

 

Ps. dolot masz taki jaki miałeś (co ostatnio widziałem) - stożek na przepływce czy zadbałeś o zimne powietrze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pavoolon

robi wrazenie, ciekawi mnie co tam masz dokladnie namotane bo zmiany na pierwszej podane na pierwszej stronie nie sa zbyt dokladne. ciekawe jakie przyrosty dalo samo krecenie walkami...

 

jesli to nie tajemnica to mam 2 pytania :)

 

caly wydech masz 80mm czy tylko koncowke?

ile mm wybrales z glowicy?

 

gratulacje :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:P niespodziankowcy wy :P zaraz zobacze co ja tam napisalem na pierwszej stronie. Co do glowicy trza sie pytac Kiviego ile ja scial :)

 

maly update osiagow - driftbox, nawierzchnia - borsk, opony troszeczke lepsze niz ostatnio, ale zwykle budzetowe tylko troszke nowsza guma i mniej starty bieznik niz te co zwykle

 

Tylko dwa przejazdy, start z okolo 3 tys rpm.

 

--------------- Run 0001 ---------------

 

Accel results

Speed(kmh) Time(s)

0-60 02.8

0-100 05.9

 

Accel Distance results

Distance(m) Time(s) @Speed(kmh)

0-20 02.4 52.9

0-200 09.2 128.9

0-400 14.2 157.4

 

 

--------------- Run 0002 ---------------

 

 

Accel results

Speed(kmh) Time(s)

0-60 02.8

0-100 05.8

 

Accel Distance results

Distance(m) Time(s) @Speed(kmh)

0-20 02.4 52.5

0-200 09.1 131.2

0-400 14.0 162.1

 

 

 

Chyba dobrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa pomocy!! Wlasnie a propos Toyo!! pozyczylem od kumpla dwie 15', problem jest w tym ze nie mam na co je naciagnac!! czy ktos moglby mi pozycz dwie, albo nawet ewentualnie jedna felge 15' 4x100?? qrczaki... juz na nawet na tyl sobie zalatwilem waskie oponki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Bombel :)

 

Niestety juz nieaktualne bo Biala odwolali :/

 

A z ciekawszych rzeczy - postanowilem, ze sam silnik rowniez bedzie na sprzedaz. Jesli kogos interesuje SR20 z 183 konikami z jeszcze z delikatnymi rezerwami to zapraszam na priv, stosowne ogloszenie pojawi sie rowniez w dziale gielda :)

 

JOL!!

 

[ Dodano: Nie 03 Cze, 2007 15:45 ]

na Festiwalu Motoryzacji w Bydgoszczy udalo sie zrobic 14.1!! na dobrych gumach czuje, ze uda sie zrobic 13.9!! Nareszcie auto zaczelo jezdzic tak, jak powinno :)

 

P.S. Nie chce nikt kupic odemnie silnika?? :P Juz mam nowy plan ale potrzebuje kasy!! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

eheh no to mnie przycziliscie :P ponoc zrobilem tam 14.0 chociaz nigdzie oficjalnych wynikow nie moge znalezc. Ale 3cie miejsce zajalem wygrywajac z mocnym type-r o jakies kilka setnych sekundy :P

 

[ Dodano: Nie 28 Paź, 2007 11:48 ]

Troszke ostatnio zaniedbalem ten temat, wiec kilka nowszych fotek:

 

Festiwal motoryzacji w Bydgoszczy:

 

Bydgoszcz5.jpg

 

Bydgoszcz2.jpg

 

Bydgoszcz1.jpg

 

W miedzyczasie jakies lotnisko....

 

IMG_9870.jpg

 

IMG_9759.jpg

 

Zlot Samochodow Tuningowych w Gdyni GOSiR 2007, tyle naklejek to jeszcze na tym aucie nigdy nie bylo :P ale udalo sie zajac drugie miejsce w wyscigu na dochodzenie pogramiajac kilka golfow w tym jedynke z 1.8T :) :

 

DSC_5508.jpg

 

DSC_5449.jpg

 

DSC_5422.jpg

 

 

A teraz najbardziej aktualne zdjecia - nakleji poszly w pizdu, fali trysniete na czarno, srodek prawie caly zlozony, dzisiaj bedzie dzialal. Moze nie prezentuje sie tutaj najlepiej bo brudny ale jeszcze zobaczycie jak sie wyczysci :P :

 

Image003.jpg

 

Image002.jpg

 

Image001.jpg

 

Image000.jpg

 

Jak sie podoba?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Sami to już jakoś nie to samo...Auto się wcześniej bardziej wyróżniało i ten image moim zdaniem był bardziej odpowiedni dla tego mocnego autka...Ale może się mylę :D:D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, generalnie dosyc mialem tego ze wszyscy wiedzieli co i jak :) czasem trzeba byc cichociemnym :) tzn cichym moze nie, ale ciemnym tak :P A biale felgi to bardziej do mnie przemawiaja w rajdowce, tutaj bede powoli tworzyl image raczej auta torowego :P Chyba, ze sie szybciej sprzeda, bo jest wystawiony :( Tak czy siak dzieki za commenty :) Jutro foty silnika... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...