Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Lakierowanie elementow pod maska


Gość wiesiek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak malowane sa elementy pod maska? Lakiernik wymienil mi belke mocujaca swiatla ale pomalowal na taki sam kolor jak blachy na zewnatrz, wiec troche dziko to wyglada. Pojedzilem tak z 2 tygodnie ale dochodze do wniosku ze jednak trzeba to zrobic tak jak powinno byc. Kolor z zewnatrz to BP0 a czy mozna jakos okreslic barwe tego pod maska? Poza tym czy takie malowanie nie pod kolor to przypadlosc wszystkich lakiernikow (bo ciezej??) czy mi sie trafil taki leniuch? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często jest tak, że elementy pod maską - inne niewidoczne z zewnątrz -są malowane jedynie sama bazą bez bezbarwnego - lub nawet tylko przypruszane bazą. Dlatego są matowe ale w kolorze nadwozia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wszyskich nissanach jakie miałem pod maską i innch wewnętrznych elemętach zawsze jes matow lakier!!!! jak jest ten sam co na zewnątz to ato musiało być uderzone itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belka mocująca byla lekko wygieta wiec po wypadku naprawiajac samochod poprosilem o wymiane belki na nowa, co zrobili ale polakierowali ja na kolor zewnetrzny. Na szczescie w mieszalni dobrali na podstawie symbolu lakieru takze i lakier do komory silnikowej, wiec czeka mnie psikanie jeszcze raz. Na szczescie lakiernik zrobi to jako poprawke :)

 

[ Dodano: Wto 25 Kwi, 2006 ]

No i wyszla kicha :sad: W mieszalni zle dobrali kolor i wyszedl granatowy zamiast niebieskiego, teraz komora silnika wyglada jeszcze bardziej dziko niz wczesniej, bo inny jest lakier na karoserii, inny komory a belka i cieniowanie na kartuchach jest jeszcze w innym kolorze...

Ciezko bedzie dobrac kolor komory, chyba ze w mieszalni dali az tak bardzo ciala, ale niby robili to na podstawie numeru koloru. Czy w ktoryms ASO w Warszawie maja lakiernie? W Szczecinie ASO korzysta z uslug podwykonawcy. Niedlugo bede jechal przez Warszawa wiec mam pytanie - gdzie mozna szukac lakieru w odpowiednim kolorze? Chyba ze ASO dorabia lakier w normalnych mieszalniach :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...