Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Primera W10 - tuning OPTYCZNY ;)


Gość MacKo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

zachęcam do zamieszczania wszelich tuningowych informacji dot. tego konkretnie modelu... poniewaz jest inny niż P10 (zwłaszcza w zawieszeniu)

 

czyli... kto i co zrobił w swojej W10??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam filtr stożkowy , EGR , przyspieszony zapłon , wywalony kat , tłumik końcowy wybebeszony (pojemność układu zachowana ) , autko sie zbiera lepiej i to na LPG , zKILLowałem takie autka ROVER 214 Si , CALIBRA 8 v na lekkim kole zamachowym , BMW 520 i , moim zdaniem to dobre auto do tuningu ma lepsze chamulce niż sedan , waga 1205 kg , krótsze przełożenia skrzyni biegów , proste w miare sztywne zawieszenie . minus to jednopunktowy wtrysk , a gdyby je jeszcze odchudzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Usunięty EGR i pzyśpieszony zaplon.W automacie po tych wszystkich "przeróbkach" autko zbiera sie genialnie:)

Pozdrawiam.

(jutro leje gtx magnatec i zmieniam filtry,jak sie dogadam w polsce to leci stożek:)

...i powoli powoli do przodu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie lotka na 100% bo nie jest to duży wydatek ale to dopiero w przyszłym sezonie jak (może) będe robił całą lakierke.W tym momencie nie ma to sensu.Jak będe miał zakładać to będzie lotka taka jak w Escorcie(już o tym wspominałem) :)

Dziś wlałem Elfa pół syntetyk 10w40:) i chyba jestem zadowolony:D

Potrzebuje zdjęcia zamontowanego stożka w takim samy silniku!!:)-ładnie prosze ;p zgrywus86@tlen.pl .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lotka byle nie za duża. Przy Twoim silniku strasznie Ci zamuli auto

 

RB25DET ze Stagei i rura :D

 

Jak już o optycznym to może ktoś wrzuci jakieś foty stuningowanych W10, nigdy nie widziałem tego auta w wyglądzie innym jak seria?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy Twoim silniku strasznie Ci zamuli auto

 

Mówisz o moim 2.0 SLX ??

 

[ Dodano: Sro 21 Cze, 2006 18:44 ]

znalazłem sprężyny do w10:D

Tylko jest mały znok bo koszt całości to 1000 zł....;/

Czy jest możliwość dopasowania sprężyn od innego samochodu (mam dostepn do tanich tylko głównie niemieckie modele)??

NApiszcie coś bo zależy mi aby mieś pierwszą obniżoną i utwardzoną w10 w klubie:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem sprężyny do w10:D

Tylko jest mały znok bo koszt całości to 1000 zł....;/

Czy jest możliwość dopasowania sprężyn od innego samochodu (mam dostepn do tanich tylko głównie niemieckie modele)??

NApiszcie coś bo zależy mi aby mieś pierwszą obniżoną i utwardzoną w10 w klubie:D:D:D

 

Witam. A dowiadywałeś się o sprężyny w firmie Platimex?? Z tego co się orientuje to wiele osób je poleca, są stosunkowo tanie (do Micry k10 zapłaciłem 350 zł za komplet z przesyłką) a przy okazji klubowicze mają na nie rabat w wys. 15%.

 

Napisz do nich: hubert@platimex.pl

 

PS. Czy ktoś (oprócz mnie od dzisiaj) ma jeszcze obniżoną k10??

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem sprężyny do w10:D

Tylko jest mały znok bo koszt całości to 1000 zł....;/

Czy jest możliwość dopasowania sprężyn od innego samochodu (mam dostepn do tanich tylko głównie niemieckie modele)??

NApiszcie coś bo zależy mi aby mieś pierwszą obniżoną i utwardzoną w10 w klubie:D:D:D

 

Witam. A dowiadywałeś się o sprężyny w firmie Platimex?? Z tego co się orientuje to wiele osób je poleca, są stosunkowo tanie (do Micry k10 zapłaciłem 350 zł za komplet z przesyłką) a przy okazji klubowicze mają na nie rabat w wys. 15%.

 

Napisz do nich: hubert@platimex.pl

 

PS. Czy ktoś (oprócz mnie od dzisiaj) ma jeszcze obniżoną k10??

 

 

 

 

Juz znalazlem .Caly komplet za 450 zl plus przsylka:)Jadyny problem to to ze nie maja homologacjii ale mysle za cos sie wymysli.

A co do tej firmy to oczywiscie napisze.Juz niedlugo pierwsza obnizona w10 w naszym klubie:D:D:D

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem wizje zrobienia tak delikatnie W10...

Przede wszytkim poszerzyłbym rozstaw kół do takiego stopnia żeby były na równo z karoserią (dystanse) do tego obowiązkowo trzeba ponaginać nadkola coby opony nie tarły.

Z przodu wrzuciłbym jakieś niższe sprężyny ew. oryginalne u kowala skrócił.

 

Do tego jakiś Końcowy tłumik z pojedynczą końcówką mięsnych rozmiarów - ok 80mm

 

No i najistornieszy zabieg - zadoptował bym przedni zderzak z modelu P10 GT i zmodyfikował grila z przodu tak jak to opisałem w swoim projekcie.

 

Ps. Macko dopisz w tytule że chodzi CI o Tuning OPTYCZNY, dla większości z nas Tuning to dłubanie pod maską :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak możecie to zamieście mi fotki W10 to coś pokąbinuje co bym jeszcze w niej zmienił - mozę w paincie coś dorysuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witać, że zdjęcia robione w Hiszpanii, bo zero zieleni, piękne niebo, widok gór w tle i zapewne nieziemski upał. U nich nie spotykasz tak często autek po tuningu co u nas a jak już spotkasz to jest tuning po maxie. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadoptował bym przedni zderzak z modelu P10 GT i zmodyfikował grila

 

 

tak tak... nie podpuszczaj... tylko podaj wymiary zderzak GT szerokość od skraju do skraju i długość od końca zderzaka przy nadkolu do końca z przodu - zobaczymy czy pasuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"zadaptował" pewno trzeba bedzie go ciąć i dopasowywać...

Wogle jakoś W10 mniej mi się podoba od P10, swiatła przód wraz z kierunkami wrzuciłbym od P10, jakieś boczne kierunki też bym dał od P10 ale najlepie białe.

Z tego co widzę progi z GT też powinny pasować choć nie ma to jak gleba plus alu felgi jakieś klasyczne BBS takie co w golfach byly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"zadaptował" pewno trzeba bedzie go ciąć i dopasowywać...

Wogle jakoś W10 mniej mi się podoba od P10, swiatła przód wraz z kierunkami wrzuciłbym od P10, jakieś boczne kierunki też bym dał od P10 ale najlepie białe.

Z tego co widzę progi z GT też powinny pasować choć nie ma to jak gleba plus alu felgi jakieś klasyczne BBS takie co w golfach byly.

 

ty tu nie mędrkuj tylko podaj wymiary zderzaka GT :D

o reszcie też pomyślimy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witać, że zdjęcia robione w Hiszpanii, bo zero zieleni, piękne niebo, widok gór w tle i zapewne nieziemski upał. U nich nie spotykasz tak często autek po tuningu co u nas a jak już spotkasz to jest tuning po maxie. Pozdro

 

 

Te fotki to akurat mnie sie nie podobaja(gdzie tam widzisz góry?? ;p )

Jutro albo po jutrze zamieszcze nowe z widokiem na ocean (z gór :D:D:D )

 

 

A no są góry.(już widze)...:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaj wymiary zderzaka GT

tak się słada żę montuję Intercooler i zdjąłem zderzak.

Nie wiem jak go zmierzć hehe ?

Po weekędzie będziesz mieć wymiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"zadaptował" pewno trzeba bedzie go ciąć i dopasowywać...

Wogle jakoś W10 mniej mi się podoba od P10, swiatła przód wraz z kierunkami wrzuciłbym od P10, jakieś boczne kierunki też bym dał od P10 ale najlepie białe.

Z tego co widzę progi z GT też powinny pasować choć nie ma to jak gleba plus alu felgi jakieś klasyczne BBS takie co w golfach byly.

 

 

Światła i kierunki w p10 sa inne nic w W10????

Moze jestem ślepy ale nie widze różnic....;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak go zmierzć hehe ?

 

po szerokości i długości, długość od krawędzi przy nadkolu do konca przedniej części

 

zderzak6xq.jpg

 

zderzak15ve.jpg

 

ile jest centymetrów od krawędzi do krawędzi czerwonej ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zrobiłem grilla....

Jak uda mi się go dokończyć(kolor standard+czarny w lot + odnowiony znaczek z czerwonymi literami) to jutro załacze fotki a jak nie to dopiero w poniedziałek...

Przerobiłem go inaczej niż napisałeś i zachowałem znaczek:)

Potrzymam was w niepewności ;p

 

Jak już się bawiłem to pozdejmowałem ramiona wycieraczek,wlączyłem flexa i wyczyściłem.Własnie skończyłem malować czarnym sprayem i wyglądają jak nowe:D

(może załącze do "ZRÓB TO SAM" bo cykałem foty)

i oczywiście zrobiłem normalne(czerne)ramki do tablic bo ten FIATsrat chyba troche nie pasował do całości...;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...