Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Szpilki do kół


Gość daniellus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam do wymiany uszkodzoną szpilkę koła przedniego stalowego w W10. Jak to zrobić?? Czy jest możliwe wykonanie tej czynności bez specjalistycznych narzędzi i z pomocą lewarka. Jaka jest skala trudności i na co zwrócić szczególną uwagę???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo mnie czeka w tylnym kole-gdzie mozna taką szpilke zdobyc-a moze masz jedna na zbyciu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zjeździłem całe miacho i w żadnej hurtowni ani sklepie nie mieli. zadzwoniłem do nissana i spoko dostałem w cenie ok 10zł/szt. jeśli nie masz dostępu do serwisu nissana to daj zn jutro jadę odebrać moją i mógłbym kupić dla ciebie. kontakt na pw lub gg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hmm mam podobnej sprawy problem...

 

Szpilki już zakupiłem w Cz-wie ale nie moge znaleźć nakrętek na szpilki do N16. Gumiarze mi uszkodzili i to i to (w oby dwóch tylnich kołach po jednej sztuce :/).

 

Może ktoś z was ma dostęp do nakrętek ewentualnie, wie gdzie znaleźć. Jeśli tak chętnie przyjmę wiadomość na PW/ e-maila etc. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim bądź razie musze lepiej poszukać - samych nakrętek :). Szpilki już mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim bądź razie musze lepiej poszukać - samych nakrętek :). Szpilki już mam

 

nakretki stozki takie same jak do almery n15 ?? :> bo jak tak ja mam 4 niepotrzebne to ci moge wyslac... pisz na pw konkrety :) ja postaram sie dzis zrobic fotke zebys wiedzial jak to wyglada... (nakretka z jednej strony stozkowa)

 

 

dobra teraz pytanie do wszystkich: czy nakretki od n15 podpasuja do n16 ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Daniellusowi mam juz wymienioną,Z tylu mam tarcze.Po zdjeciu zacisku wyszla do tylu bez problemu.W sumie wiecej krecenia niz roboty,nielicząc malego conieco młotkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...