Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Srodkowa konsola


Gość Szynol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Szynol

Jako, ze nastal czas wiosennych porzadkow - postanowilem porobic w mojej maximce pare rzeczy, jakie mnie draznia... cos tam podokrecalem, poregulowalem, ale schody sie zaczely jako postanowilem dobrac sie do konsoli srodkowej, zeby wymienic zaroweczki przy regulacji nawiewow... nie moge sie tam dobrac:/ Pomozcie - jak to wyciagnac:) Rocznik 95 jakby co:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sciagnij oslonke kolo lewarka od zmiany biegow, nastepnie odkrec popielniczke (1 srubka), nastepnie delikatnie srubokretem podwaz srodkowe nawiewy razem z zegarem. jak juz sie tego pozbedziesz bedziesz widzial ladne 4 srubki ktore trzymaja radio i klime.

 

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szynol

Udalo sie dobrac do srodka:) Osoba, ktora zaprojektowala taki dostep - zdecydowanie nie myslala o uzytkowniku... ale co tu miec pretensje - przeciez ten samochod jest troche wyzsza polka, niz do samodzielnego grzebania;)

 

Ale mniejsza o to.. .po wygrzebaniu znalazlem przepalone zarowki i... teraz jezdze bez srodkowej konsoli szukajac gdzie zaroweczki dostane:/ Moze w serwisie nissana znajde, bo na zadnej stacji benzynowej nie bylo:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ASO Cie zloja za takie gadzety. Poszukaj na allegro lepiej. Kiedys chcialem w Toyocie wymienic zarowki podswietlajace zegary to krzykneli po 10zl za sztuke. Wydaje mi sie ze to troche duzo. Nie wiem coprawda jak w Nissanie sprawa z cenami wyglada, ale chyba podobnie jest... Poprawcie mnie jak sie myle.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udalo sie dobrac do srodka:) Osoba, ktora zaprojektowala taki dostep - zdecydowanie nie myslala o uzytkowniku... ale co tu miec pretensje - przeciez ten samochod jest troche wyzsza polka, niz do samodzielnego grzebania;)

 

Ale mniejsza o to.. .po wygrzebaniu znalazlem przepalone zarowki i... teraz jezdze bez srodkowej konsoli szukajac gdzie zaroweczki dostane:/ Moze w serwisie nissana znajde, bo na zadnej stacji benzynowej nie bylo:/

 

mowisz o tych malych kuskach zarowkach?? TYLKO DILER!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szynol

Zobacze... sa dwa miejsca, gdzie powinienem znalezc te zarowki. Jedno to aso, a drugie to taki sklepik z zarowkami, gdzie maja wszystko;) W kazdym razie mieli do mojej starej hondy - a bardzo podobne do tych z maximki.... jak nie znajde - zrobie na ledach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szynol

Poszedlem do ASO.... chcieli 23 zl za sztuke i trzeba na zamowienie - bo nie maja na skladzie:/... no to olalem i pojechalem do swojego sklepiku.... 70 gr za sztuke dalem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...