Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12/WP12] Nawigacja do P12


Gość WUEMTE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość WUEMTE

Witam. Posiadam P12 2.2 dci, ale bez nawigacji. Z czego dokladnie skłąda się nawigacja do tego samochodu? ROzumiem, ze jest to czytnik DVD i pewnie coś jeszcze. Czy może ktoś orientuje się co musiałbym kupić, aby navigacja wyswietlala sie na ekraniku? Czy da sie podlaczyć palmtopa do tego ekraniku? Czy ktos ma jakies propozycje? Dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiekszosc wersji miala nawigacje w wyposazeniu fabrycznym. jesli twoj model byl w nia wyposazony to nad joystickiem powinienes miec przycisk 'map'. w polsce na niej tak czy inaczej nie pojezdzisz bo nie ma do niej map.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bastek

Oj Clex, pitolisz. :P

Przycisk "MAP" jest rzeczywiście na wyposażeniu większości wersji. Ściślej - na wyposażeniu każdej wersji P12. :P Co oczywiście nie oznacza, że każda wersja ma nawigację! Po prostu robienie dwóch wersji panelu to kolejne koszty.

Makaron ma rację, ale WUEMTE nie chodziło chyba o to jak sprawdzić czy ma nawigację, tylko co musi zamontować, żeby ją mieć. :wink:

WUEMTE, to będzie droga zabawa... Na pewno jakiś moduł GPS, inne oprogramowanie komputera... Myślę, że znacznie ekonomiczniej (chociaż mniej efektownie) będzie po prostu kupić palmtopa z GPSem. A co do Twojego pytania o podłączenie palmtopa, to pewnie się da, ale tyyyyyyle by było z tym kombinowania, że na prawdę niewarto...

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość WUEMTE

No wlasnie chodzi mi o ty czy w tym czytniku DVD jest już wbudowany jakiś element GPS? Czy wystarczy przełożyć ten czytnik z auta, które posiada nawigację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bastek, wersji panelu jest o ile sobie dobrze przypominam trzy (w autach z pierwszego roku sprzedazy czyli 2002). map na polske nie ma i pewnie nie bedzie. ostatnia aktualizacja wyszla na poczatku tego roku. dodano o ile sie nie myle skandynawie. jesli jest czytnik dvd to powinna byc rowniez cala reszta do gps. czytnik dvd sluzyl tylko i wylacznie do nawigacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bastek
bastek, wersji panelu jest o ile sobie dobrze przypominam trzy

Ja wiem o dwóch, ale być może są i 3. Ale nie różnią się one układem przycisków, a jedynie napisami na nich! A konkretnie napisami na przyciskach "1", "2", "3" itd. Przycisk "MAP" jest w każdej P12.

Czytnik DVD był też montowany jako część opcjonalnego zestawu do odtwarzania filmów, więc nie tylko do nawigacji. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość klichu

Czy zaraz po włożeniu płytki z filmem powinno chodzić czy trzeba specjalne oprogramowanie bo wydaje mi sie że to tylko płytki od navi odtwarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość klichu

Masz to w swojej P12? Bo szukałem o tym troszkę i nie widziałem nic na ten temat. Wszyscy piszą o odtwarzaniu płytek navi. Trzeba by to jakoś przetestować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 lata później...
Gość Taurus79

Z innej beczki :D czy na nosniku do navigacji DVD mozna ogladac filmy zapisane w formacie DVD ?

Ja nie moglem opdalic Indiany 4 (orginalnej) gdzies natknolem sie na filmik w videogoogle gdzie ogladal na fabrycznym ekranie teledyski :D

Chyba ze gostk zrobił jakis update :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Z innej beczki :D czy na nosniku do navigacji DVD mozna ogladac filmy zapisane w formacie DVD ?

Ja nie moglem opdalic Indiany 4 (orginalnej) gdzies natknolem sie na filmik w videogoogle gdzie ogladal na fabrycznym ekranie teledyski :D

Chyba ze gostk zrobił jakis update :P

 

Nie można oglądać bez przerabiania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...