Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ryska


Gość klichu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość klichu

Witam. Mam małą ryskę na błotniku. Jest dosłownie grubości włosa. Chciałbym ją czymś zapastować. Jaką pastę polecacie. Z góry dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba każda zwykła pasta polerska będzie dobra. Moze warto wcześniej potraktować ryse kretka koloryzującą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kalbar911

jeśli nie jest to rysa do podkładu to spokojnie powinna zejść na dwa sposoby.

1 sposób - na płyciutkie ryski to pasta polerska Farecla G3

2 sposób - na troszke głębsze ryski to papierem 2000 na mokro matujesz ryske i okolice a potem dopiero pasta polerska G3. (pamiętaj by to robić na mokro i uważaj żeby nie przetrzeć lakieru)

 

Oba sposoby są dobre ale taniej wyjdzie jak podjedziesz do lakiernika i spoleruje to za 10-20 zł. Pasta G3 do najtańszych nie należy ale zawsze na przyszłość może się przydać:)

 

 

pozdro

 

[ Dodano: Wto 02 Maj, 2006 ]

a co do kredek to skuteczność JEST RÓWNA ZERU po myciu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki wosk polecacie do autka?

 

ja uzywam demon shine z carplana bodajze :) fajny jest ale trzeba szybko wytrzec samochod zanim woda wyschnie bo pozniej trzeba polerowac... a 2-3 razy w roku pasta tempo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość klichu

No właśnie szykuje mi sie takie większe czyszczenie i myślałem o paście tempo. I chyba w czwartek ją zakupie. Muszę jeszcze pomyśleć nad jakąś dobrą chemią do felg bo sam szampon samochodowy nie zmywa zbyt dobrze brudu z felg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja postanowilem ostatnio poexperymentowac (bo lakierek jakos latwo mi sie drapie) i kupilem dwa produkty firmy meguiars - quick clay i tech wax. naczytalem sie o nich duzo dobrego i ciekawi mnie co z tego bedzie. probowalismy na kolegi crx'e (lakierek 16letni ) i wygladalo swietnie po samym wosku. Jak przetestuje na swoim to zdam relacje i moze zapodam jakas fotke.

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość klichu

W kolorze takiego włoska blond ;) A tak na poważnie to już poodkurzałem dzisiaj autko i teraz z zewnątrz trzeba wypucować i chyba tapicerkę przepiore :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie szykuje mi sie takie większe czyszczenie i myślałem o paście tempo. I chyba w czwartek ją zakupie. Muszę jeszcze pomyśleć nad jakąś dobrą chemią do felg bo sam szampon samochodowy nie zmywa zbyt dobrze brudu z felg.

 

tempo jest super jak na swoja cene :) ale nie za czesto i nie na sloncu :) pamietaj !! :D (kumpel tak na sloncu robil ze ma teraz dach matowy :P)

co do chemi do felg polecam taki plyn (nie pamietam nazwy) do felg, w takim opakowaniu jak plyn do szyb (z pompka) i ten plyn jest rozowy :) u mnie okolo 12pln kosztuje a jest naprawde super :) nawet drobinki asfaltu dobrze schodza i pozneij ladnie sie felga blyszczy :D (na fotkach moich fidac ;])

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...