Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Tarcze przód do 100nx z czegos innego ?


Gość blokern
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość blokern

czesc wiem ze to bardziej pasuje do sklepu niz tutaj ale mam pytanie czy moge wsadzic do 100 nx na przod tarcze z innego samochodu tak zeby pasowaly ? nie wiem ale wydaje mi sie ze jak bym kupowal do 100 nx tarcze to troche wiecej wyjdzie niz do jakiegos modelu nowszego.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego miało by wyjść drożej :?: Przecież 100NX to nic innego jak Sunny, więc tarcze będą w tej samej cenie. Z Almery chyba też podejdą, więc nie będziesz miał problemów z kupnem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakies 180zl za komplet Delphi, a Brembo jakies 100zl za sztuke o ile dobrze pamietam, jednak zalezy gdzie kupujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA

jest dobrze zaopatrzony sklep na ul. Ostrobramskiej jak jedziesz z centrum mijasz promenade i jak bedizesz widzial Conforame skrecasz w lewo jest tam napis Nissan wiec wtrafisz. Obok jest JC wiec tam tez mozesz zajrzec i spytac o ceny.

Drozej jest w tym sklepie Nissana ale maja lepsze zamienniki(IMHO).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JC Auto, Japan Cars, Inter Cars, BHMD to te w których bez problemu powinni mieć tanie zamienniki a adresy znajdziesz w necie, bo nie wiem na jakiej dzielnicy Ci pasuje najbardziej. Elo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość blokern

rzeczywiscie :)

podzwonilem w JPcars tarcze 70 za szt. plus 60 za komplet klockow

z nter Cars i bhmd podobnie nie wiecej niz 110 za tarcze jedna i 100 za komplet klockow z drugiej strony dzwonilem tez do np ballaun - salon nissana tarcze 320 klocki 360 :)))))))

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

60 zl komplet klockow? Jakiej firmy? Chyba jakies badziewne

Ja mam jakieś niewiele droższe, bo albo kosztowały 70 albo 90 i powiem Ci szczerze, że jestem mile zaskoczony, bo nie są złe. Nawet przy paru mocnych hamowaniach nie tracą na skuteczności, nie śmierdzą przypaleniem ani nie piszczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jakieś niewiele droższe, bo albo kosztowały 70

 

też takie mam, troche brudzą felgę ale haki na tyle sprawne, że fokus z ABS- em

jadący za mną nie wyhamował :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche brudzą felgę

Z tym się zgodzę, ale to by oznaczało, że są miękkie i się szybciej ścierają i pylą, więc ztąd bierze się ich dość duża skuteczność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
troche brudzą felgę

Z tym się zgodzę, ale to by oznaczało, że są miękkie i się szybciej ścierają i pylą, więc ztąd bierze się ich dość duża skuteczność.

wlasnie chcialem o tym napisac :) IMHO lepiej dolozyc do firmowych pare zlotych i dluzej na nich jezdzic, ale to juz kazdego sprawa czy ma ochote zmieniac klocki co 10 tys czy wiecej :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ma ochote zmieniac klocki co 10 tys czy wiecej

Nie zawsze klocek ma najwięcej do gadania. Ja w renówce ferodo wymieniałem po 5000km a opony po 2000km :D wszystko zależy od stylu jazdy. Pozatym te tanie klocki są zazwyczaj miększe (bynajmniej te na które ja trafiłem) dlatego szybciej się zużywają, ale i dzięki temu lepiej hamują co ma wpływ na nasze bezpieczeństwo. A przy cenie 60pln jak zrobisz 10 000km i będziesz miał dobre hamulce lub kupisz jakieś firmówki za 120pln i zrobisz 15 000km to ja wybiore te pierwsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...