Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Czy ma ktoś doświadczenia z gazem w silnikach 3,5 L Nissan M


Gość Lolek_1

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lolek_1

Witam, zastanawiam się nad założeniem gazu do Maximy 3,5L z roku 2004/2005. Czy trzeba dorabiać jakeś dodatkowe rzeczy?

Jak się potem sprawdza instalacja? Chodzi mi głównie o silnik i jego żywotność. Podobno trzeba stosować lubryfikatory?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lolek odpusc ten gaz. Silnik sie rozpadnie szybciej niz przypuszczasz. Wiem ze koszty sa nizsze ale skoro stac Cie na zakup takiego auta (A34) to chyba powinno Cie stac rowniez na jego utrzymanie.

 

Instalacja gazowa to w tej klasie samochodu to przegiecie wg mnie. Jeszcze starsze modele z przymruzeniem oka zrozumiem ale takie cos ? LOL.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Butryn

Ja mam 3.0l i sekwencje...zrobilem juz 20,000km i jestem zadowolony bardzo. zadnych problemow. na poczatku pare regulacji i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam pare osob co przerobilo sobie nowe auto na gaz. pojezdzili 2-3 lata i auta trzeba bylo sie pozbyc bo nie szlo tym jezdzic. nie odpalalo, ciagle regulacje.

 

stad ten uraz do gazu. napewno sa osoby ktore jezdza 30 lat na gazie i nie narzekaja ale ja osobiscie nie polecam takiego moda.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...