Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Szterzelająca szyba w P12


Gość makaron11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość makaron11

Witam czy moze wiecie jak sie pozbyc problemu ze strzelaniem przedniej lewej szyby otóż. Jak domykam ta szybe to ona strzela, jak zamykam drzwi i jak jest ona zamknieta tez strzela i jak najadę na wybuj tez strzela.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cornholio78

sprecyzujcie.

Jaką amunicją strzela (ostre, ślepaki)

Jakiego kalibru amunicji używa (4-12mm)

w jakim kierunku strzela?

czy są to serie, czy ogień przerywany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz elektrycznie sterowane szyby? To normalne w samochodach z takimi szybami. Masz już wyrobione prowadnice ze sztucznego tworzywa. Dlatego szyba nawet po zamknięciu wydaje dźwięki. Musi się dopasować do okna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cornholio78

dziwne, mam któreś z kolei auto z elektrycznym otwieraniem szyb, jedne nowe inne kilkuletnie, szybę otwieram i zamykam dość często i nic nie strzela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy moze wiecie jak sie pozbyc problemu ze strzelaniem przedniej lewej szyby otóż. Jak domykam ta szybe to ona strzela, jak zamykam drzwi i jak jest ona zamknieta tez strzela i jak najadę na wybuj tez strzela.

 

pozdrawiam

 

Miałem to samo ale już cisza, w serwisie powiedzieli, że jest to bolączką wielu p12, w których nieregularnie są smarowanie prowadnice po przesmarowaniu (nie żałowali tego szuwaksu, aż wyciekł otworami w drzwiach i zababrał progi) cykanie czy jak wolisz strzelanie ustało :D/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

makaron11, mam tez ten sam problem autko uzytkowałem zanim je tu znaczy do polski przywiozłem we włoszech i problemu nie było czyli wina czego mysle ze naszych jezdni a teraz po miesiącu zaczęły strzelac obie przednie w serwisie próbowali mi rozkręcac skręcac i tak nic nie pomogło po dwóch dniach jak od nich wyjechałem problem znów sie pojawiał i dałem se spokój wazne ze nic sie nie dzieje pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam ten sam problem i strasznie wkurza mnie to.Ostatnio byłem na przeglądzie i powiedzialem o tym problemie i rozebrali mi wszystkie drzwi i okazało sie gdy przyciemnialem szyby to po prostu poprzekrecali gwinty,ale to zostało naprawione i niestety znów strzelaja szyby.Powiem jedno tylko,że za tą cene samochód nie powinien mieć takiej wady ehhh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Gość Szczepan P12

w mojej p12 tez strzelaja ale tylko chwile po zamknieciu (jak by musialy sie ulozyc) chociarz ostatnio coraz rzadziej... Jakos mnie to nie irytuje stuki sa w miare znosne i tylko chwile po zamknieciu szyby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...