Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

nei wskoczyl bieg


VQPower

Rekomendowane odpowiedzi

heja heja!!

czy czesto wam sie zdaza ze przy bardzo gwaltownej jezdzie i szybkiej zmianie biegow nie wskoczy jeden z nich?? nie mowie ze skrzynia popsuta. ale mowie tu ze za wczesnie puszczone sprzeglo lub wcisniete na tyle aby wybic bieg ale nie wystarczajaco aby wsadzic kolejny.

wy tez tak macie czy tylko ja??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość elcoruso
nieskoordynowane ruchy jednym slowem tak??

No tak mnie sie wydaje, kilka razy miałem coś takiego np. przy pomiarach G-Techem, raz na 5 prób na przykład coś takiego mi sie zdarzało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jurgenik

Potwierdzam. Zwłaszcza jak się ciasno robi na drodze i trzeba ruchy zagęścić. Do tej pory myślałem że może ruchy są nerwowe, albo prawa Murphiego obowiązują, ale jak wczoraj ten post przeczytałem to dzisiaj na spokojnie celowo wprowadziłem sporo dynamiki do zmiany biegów. Chciałem to zrobić bardzo szybko i energicznie i okazało się, że jest problem. Może synchronizator się nie wyrabia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się zdarza ale tylko na zawodach i tylko 3 bieg, jakiś drgawek dostaje i strasznie nerwowo wbijam beigi tak że nawet nie nadąrzam odpuścić gazu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam ze zmiana na 2-ke. a reszta jest ok. chociaz bardzo ale to bardzo zadko przy zmianie z 2 na 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie tak zdarzyło ale w 300ZX TT, nie udało sie za pierwszym razem wrzucić 2, tłumacze to sobie słabym wyczuciem auta,

w Maximie udało misie zapodać 2 jadąc na 3 przy jakiś 4.5 obr, to było niedługo po zmianie skrzyni ale teraz wiem jak sie z nią obchodzic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...