Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

jak dodac mocy P11 2,0 td 1996


Gość zbynioboss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zbynioboss

co zrobic aby moja p11 mniala lepsze kopnięcie!kupujac ja myslalem ze ma lepszego buta itd a tak wogole to sie muli jak nic!jesli ktos wie co mozna zrobic to prosze o rade!mam ten samochod od 6 miesięcy i nie wiem o nim nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość seba3371

ja jestem po zabiegu kosztowało mnie to 850 zł ale dodali mi prawie 40 kucy......nowa bit mapa specjalnie dla mojego nissmo...ma niezłego kopa jak na diesla teraz prawie 125-130 jak chcesz to zapraszam do Dabrowy Górniczej........nadmienię że program był specjalnie zrobiony dla mojego autka w Niemczech.Można też wymienić przepływke ale to prawdopodobnie wypala gniazda zaworów(takiego zdania są kolesie z niemiec) i uzupełnij profil bo zrypa gwarantowana :D:D:D

Pzd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem po zabiegu kosztowało mnie to 850 zł ale dodali mi prawie 40 kucy......nowa bit mapa specjalnie dla mojego nissmo...ma niezłego kopa jak na diesla teraz prawie 125-130 jak chcesz to zapraszam do Dabrowy Górniczej........nadmienię że program był specjalnie zrobiony dla mojego autka w Niemczech.Można też wymienić przepływke ale to prawdopodobnie wypala gniazda zaworów(takiego zdania są kolesie z niemiec) i uzupełnij profil bo zrypa gwarantowana :D:D:D

Pzd.

 

Kurcze czemu nic nie pisałeś? Czemu tak tanio? Moc sprawdzałeś na hamowni czy tylko tak Ci powiedzieli że masz około 130km? Sprawdzałeś jakie ma przyspieszenie? Jak się zachowuje samochód bo zabiegu? Opisuj wszystko bo napewno jest wielu ciekawych posiadaczy TD. A na koniec czy dali gwarancje że nic się z silnikiem nie stanie?

I jak mozna to niech moderatorzy przeniosą ten temat do dzialu primera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość seba3371
ja jestem po zabiegu kosztowało mnie to 850 zł ale dodali mi prawie 40 kucy......nowa bit mapa specjalnie dla mojego nissmo...ma niezłego kopa jak na diesla teraz prawie 125-130 jak chcesz to zapraszam do Dabrowy Górniczej........nadmienię że program był specjalnie zrobiony dla mojego autka w Niemczech.Można też wymienić przepływke ale to prawdopodobnie wypala gniazda zaworów(takiego zdania są kolesie z niemiec) i uzupełnij profil bo zrypa gwarantowana :D:D:D

Pzd.

 

Kurcze czemu nic nie pisałeś? Czemu tak tanio? Moc sprawdzałeś na hamowni czy tylko tak Ci powiedzieli że masz około 130km? Sprawdzałeś jakie ma przyspieszenie? Jak się zachowuje samochód bo zabiegu? Opisuj wszystko bo napewno jest wielu ciekawych posiadaczy TD. A na koniec czy dali gwarancje że nic się z silnikiem nie stanie?

I jak mozna to niech moderatorzy przeniosą ten temat do dzialu primera.

nic nie pisałem bo to się stało dopiero 2 dni temu wstawiłem do warsztatu samochód bo poszła mi głowica i w czasie naprawy byli kolesie od robienia tych spraw........różnica jest ogromna teraz naprawdę ten samochodzik jeździ ale był jeden warunek pompa bosha oraz wtryski i wymiana przepływki na nową czyli koszt sie troche zwiekszył bo za przepływke zapłaciłem 380 zł.

nakrecę filmik to go wstawię na forum.a zbiera się nieźle powiem tylko że piski robił na drugim biegu :D:D:D

Pzd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma niezłego kopa jak na diesla teraz prawie 125-130

Obstawiam góra 105KM po chiptuningu i czekam na wykres z hamowni potwierdzający to.

 

Ps. Za wstęp do jakichkolwiek modyfikacji w tym silniku należy zacząć od dołożenia Intercoolera.

 

Pss. Dział jest jak najbardizej na miejscu, tutaj zaglada wiele fanatyków poprawiania osiągów więc może wspólnymi siłami wyczaruje się jakieś w miare mocne TD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość seba3371
ma niezłego kopa jak na diesla teraz prawie 125-130

Obstawiam góra 105KM po chiptuningu i czekam na wykres z hamowni potwierdzający to.

 

Ps. Za wstęp do jakichkolwiek modyfikacji w tym silniku należy zacząć od dołożenia Intercoolera.

 

Pss. Dział jest jak najbardizej na miejscu, tutaj zaglada wiele fanatyków poprawiania osiągów więc może wspólnymi siłami wyczaruje się jakieś w miare mocne TD.

 

no nie wiem czy tak 105 może ale dla mnie to i tak masakra to nie ten sam samochód...hamownia hmmm nie znam żadnej na śląsku może ktoś wie to podjadę....bo taka w laptopie albo reczna podobno nieźle przekłamuje...Coobcio obyś się mylił z tymi 105. :D:D:D

Pzd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też obstawiam że nie ma więcej jak 105, ja bym dołożył IC bo zwiększanie doładowania bez chłodzenia jest niebezpieczne dla silnika (szczególnie dla głowicy), strasznie rośnie temp. w komorze spalania, w lecie osiągi na pewno spadną

a i co do tej przepływki: że wymiana na wiekszą możę się przyczynić do wypalenia gniazd zaworowych......... jak dla mnie bzdura.......może chodziło o zwiekszenie doładowania??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary powaga Zawirusowane 2.0 TD mają coś w granicy 100KM więcej nie idzie bez IC zrobić do tego wiele do rzyczenia pozostawia seryjna mała turbina i zamulający wydech.

 

Mocy masz moze i te 100 KONI ale moment obrotowy bardzo ci wzrósł i stąd twoje odczucia takie pozytywne w Turbo diselach bardzo czuć tego kopa z dołu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymiana przepływki na nową czyli koszt sie troche zwiekszył bo za przepływke zapłaciłem 380 zł.

 

Moim skromnym zdaniem bardzo prawdopodobne jest to że miałeś przepływomierz trafiony a po wymianie silnik odzyskał fabryczne parametry + nowa mapa - może to dać piorunujący efekt.Bardzo często w nissanowskich TD uszkodzona przepływka nie wywala błędu check`a a osiągi są wtedy mizerne.Nikt przy sprawej przepływce i robieniu mapy nie kazałby Ci jej wymieniać.Tyle ode mnie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panownie nie ma co domniewać - Hamownia prawdę powie :D

Choć z filmu też mona troche wywnioskować, fajnie by było spojrzeć na zegary zawirusowanej a potem serji - bo chyba to jest najbardizej istotne, JAK TO PRZYSPIESZA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość seba3371
Panownie nie ma co domniewać - Hamownia prawdę powie :D

Choć z filmu też mona troche wywnioskować, fajnie by było spojrzeć na zegary zawirusowanej a potem serji - bo chyba to jest najbardizej istotne, JAK TO PRZYSPIESZA

dzisiaj jadę z kamerką i kręcimy potem podam film na forum......zauwazyłem jednak coś dziwnego 1,2,3 czuć różnicę ale 4 masakra 5 to samo wniosek chyba jeden skrzyna na pierwszych 3 biegach ma zbyt krótkie przłożenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panownie nie ma co domniewać - Hamownia prawdę powie :D

Choć z filmu też mona troche wywnioskować, fajnie by było spojrzeć na zegary zawirusowanej a potem serji - bo chyba to jest najbardizej istotne, JAK TO PRZYSPIESZA

dzisiaj jadę z kamerką i kręcimy potem podam film na forum......zauwazyłem jednak coś dziwnego 1,2,3 czuć różnicę ale 4 masakra 5 to samo wniosek chyba jeden skrzyna na pierwszych 3 biegach ma zbyt krótkie przłożenia.

 

masakra - rozumiem "lepiej zapierdziela", dlatego na wyższych biegach masz takie odczucia, ponieważ większe obciążenie dla silnika = większe doładowanie ze sprężarki = wiekszy moment

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez nie bede orginalny i tak jak radza chlopaki zakladaj coller zanim na dluzej przestaniesz sie cieszyc autem... 130 koni przy podanych modach to strefa marzen... chyba ze naklejka nissanklubu dodaje 20 :roll:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przypuszczam że maksymalnie możesz mieć 110.

 

Najlepiej dawaj ten filmik co miałeś zrobić i się zobaczy czy autko lepiej się zbiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość seba3371
Ja przypuszczam że maksymalnie możesz mieć 110.

 

Najlepiej dawaj ten filmik co miałeś zrobić i się zobaczy czy autko lepiej się zbiera.

sorka że nie ma jeszcze filmu ale miałem rocznicę komunii córki i jakoś nie było czasu ale dzisiaj jedziemy z kumplem i to zrobimy ......mam tylko małą prośbe jak umieścić film na forum(nigdy jeszcze tego nie robiłem :grin: z góry dzięki za pomoc).

 

Ps. jeśli chodzi o "ic" to montujemy w czwartek

Pzd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze że w koncu ktoś się wziol za tego diesla......, z czego robicie orurowanie do IC i z czego będzie ten IC?? nie będzie to łatwe zadanie, ale na pewno warto!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość seba3371

jeśli chodzi o ic mamy nie lada problem auto do dzisiaj stoi na warsztacie i za boga nie możemy znaleźć miejsca na montaż ic poprostu nie mam mniejsca.....jak ma ktoś jakieś uwagi to prośba o pomoc!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co trzeba wziąść fleksa i ciąć metal i krzesać iskty - nie ma opcji żeby się nie zmieściło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość seba3371
no co trzeba wziąść fleksa i ciąć metal i krzesać iskty - nie ma opcji żeby się nie zmieściło...

bedziemy kombinowac cos po niedzieli jak narazie wszystko rozgrzebane siedzielismy na warsztacie do 2 w nocy i k**wa nic :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...