Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K11] Otwory technologiczne w progach


Gość zdzichufizyk

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zdzichufizyk

Mam pytanie do uzytkowników Micry.Gdzie w progach można znależć otwory technologiczne do których mozna wprowadzić fluidol?Zakonserwowałem swój samochodzik a nie wiem gdzie te otwory -prosze o szybką odpowiedż i radę.Pozdrawiam wszystkich użytkowników Micry -wspaniałego autka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no myśle że tam gdzie mają je wszystkie auta.... odsuń tapicerke od progów wewnątrz auta i powinny być otwory pozaklejane czarnymi kółkami z tworzywa. przed konserwacją polecam wykręcenie foteli i maxymalnie duże odchylenie tej tapicerki - wtedy bedziesz mieć wieksze pole manewru podczas zalewania progów 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pablo_Snk

Dzisiaj sprawdziłem i ciężko znaleść te otwory można było by wykręcić czujnik zamykania drzwi i byłby jeden a drugi przy zawiasach. Ale myśle ze LeXan ma racje wiec najpierw sprawdz pod tapicerką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość zdzichufizyk

Konserwujcie progi to sie oplaca i wcale nie trudne.Wystarczy odpiac plastikowy zaczep z przodu przy progu,zdjac uszczelke progowa odsunac tapicerke i ma sie otwory jak na dloni.Sa oryginalnie pozaklejane tasma papierowa.Wcale nie trzeba odkrecac foteli.Cala czynnosc zajela mi 20 min a do kazdego progu wpryskalem 1 puszke fluidolu. I po sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...