Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K11] ABS szwankuje po wymiane tarcz tylnych


Gość akira

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie,czy wymiana tylnich tarcz hamulcowych(bo moja Micra ma tarcze z tyłu- ABS) ma jakis wpływ na dzialanie systemu ABS. U mnie wlasnie po wymianie tarcz hamulcowych cos szwankowal i dalej to robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wymienialas na orginalne albo zamienniki to raczej nic nie powino sie stac... inna sprawa czy przy wymianie nic sie nie stalo.. w sensie czujniki abs... "zostaly na swoim miejsci "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czujniki są na swoim miejscu,mysle jednak ze to raczej kwestia walniętego czujnika lub jakiejs usterki elektroniki.Jesli to jest tylko czujnik to nic strasznego a jesli to pompa ABS-u to bedzie gorzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj znajomek ... specjalista od rajdowych micr k11 firma automax ... jak ci sie uda to pytaj o darka wypycha 068 3245842

 

moze on pomoze cos jeszcze.. bo widze ze na tym forum to ciezko z kims kto by znal na wylot micre :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem zresetowac kompa ale dobrowadzić K-11 do załączenia wentylatora chłodnicy graniczy z cudem 20min gazowałem i nic z tego,temperatura nieco sie podniosła ale wentylator ani rusz:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem zresetowac kompa ale dobrowadzić K-11 do załączenia wentylatora chłodnicy graniczy z cudem 20min gazowałem i nic z tego,temperatura nieco sie podniosła ale wentylator ani rusz:(:(

 

Z tego co mi sie wydaje, to mylisz reset kompa silnika czyli ECU (teoretycznie powinien chodzic na biegu jalowym - bez gazowania do zapalenia wentylatora), z resetem ABSu.

 

U mnie jak mialem uszkodzony przewod od czujnika ABS to blad wystepowal on dopiero po ruszeniu, tzn tak jakby sie komp resetowal po zgaszeniu silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialem zrobic reset odłączylem aku na kilka minut podłączylem znowu odpalilem i czekalem na zapalenie wentylatora ale on by tam z godzine chodzil i by sie ten wentylator nie właczył temp. sie tylko nie co bardziej podniosla ale min

 

[ Dodano: Sob 20 Maj, 2006 ]

jest w ogole mozliwosc reseta kompa ABS -u bez ingeręcji urządzenia diagnostycznego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...