Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Reduced engine power


Gość bun

Rekomendowane odpowiedzi

tak mnie naszlo czy moze ktos probowal porownac mapy z kompa samochodu z REP i bez tego scierwa?

(przepraszam ze nowy temat ale odpowiedniego nieznalazlem...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na poczatek to bym proponowal przelozyc od kolegi kompa i pomierzyc nawet glupim bajkomierzem. BTW ile sa zmulone sr20de? sam bym swoj koledze z Minska zaoferowal na pomiar ale moze nie podejsc ale mysle ze maniak Kubuś sie chetnie zaoferuje :roll: (u mnie sa cyfrowe zegary i stad ta niepewnosc...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej to wogole dorwac gdzies na necie juz zgrane mapy i je porownac ;]

wogole ktos juz doszedl do tego co odpowiada za ta redukcje mocy?

 

EDIT:

sa wogole jakies opcje zmiany czegokolwiek w seryjnym kompie bez smt6 itp. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki jakie mapy do ECU w Primerze - przecież tam EPROM to integralna część procesora.

Jak już to przekładka ECU żeby sprawdzić parametry albo SMT6 i wyciśniecie wszystkiego na co pozwala dana konfiguracja modów pod maską :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki jakie mapy do ECU w Primerze - przecież tam EPROM to integralna część procesora.

Jak już to przekładka ECU żeby sprawdzić parametry albo SMT6 i wyciśniecie wszystkiego na co pozwala dana konfiguracja modów pod maską :)

 

Kubu$ dlatego proponuje Twoja pomoc a przy okazji powiesz koledze co i jak trzeba zrobic zeby woz zaczal mensko podawac :grin: ja z Twojej pomocy jestem bardzo zadowolony :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie Coobcio jak bede w wawie przypadkiem to moze na jakies ustawianie zaplonu i od razu hamowanko dalo no i moze jak bedzie $$ to jakies inne modzienie garazowe dalo by sie ustawic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...