Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

maxima- inst. gazowa


Gość andrew

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Moze nie na temat bo autko jak na razie chodzi bez zarzutu (odpukać) ale chodzi o inst. gazową (mam ją od dwóch lat, na wtrysku) zbiormik w kole i do tej pory tankowałem max 38-39 litrów jak zbiornik był pusty, a teraz dwa tankowania koło 45 litrów (ale wszystko jest ok). Co to znaczy?, gazem nigdzie nie śmierdzi zaznaczam. Dzięki za odpowiedź.

AS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość psujaut

jeżeli Twój zbiornik ma pojemność 53 litry to to jest możliwe 8)

jak wyjedziesz do końca to może się zdażyć ,że zalejesz nawet 50 literków :shock:

poduszka bezpieczeństwa 8% pojemności się zmniejsza przy jednostajnym tankowaniu---ciśnienie jest większe czy coś.. :roll:

 

[ Dodano: Pon 22 Maj, 2006 ]

Ja mam 53 litrowy zbiornik -prawie zawsze jadę do końca i zwykle tankuje 45-48 literków ---zawsze na tej samej stacji :roll: shel w Tczewie(to nie jest reklama :twisted: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zazwyczaj wchodzi 36-37 litrów do 45 l zbiornika.

Ale ostatnio tankowałem w Gdańsku na Grunwaldzkiej (Orlen) - weszło 44,94 litra :shock: :twisted: :!:

Oczywiście wyzwałem gnojków od oszustów i złodziei - to jest niemożliwe żeby została poduszka 0,06 litra ...

Zobaczymy ile na tym przejadę.

Ale wracając do tematu - jest możliwość, że zawór ci przestał odbijać, sprawdź następnym razem na innej stacji. Jeśli się powtórzy - to zawór, jeśli nie - stacja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...