Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

I po co nam oleje do silników?


Gość mitch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak motor przerzyje test na hamowni u Chojnackiego to znaczy że zastosowana ceramizer ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie ten wynalazek ma minusy? to jest godne polecenia czy wyśmiania?

 

Jest jeszcze kilka innych http://www.ceramizer.pl/sklep/index.php

 

Mnie zastanawia ten do wspomagania. Przy max skręcie wspomaganie nie odbija, czasem tylko o oporach powiadomi piszczeniem pasek ( a jest dość naciągniety) no i hmm przy max skrecie w prawo trzyma kierownicę w takiej pozycji, można jeździć w koło. Ktoś juz karmił tym swoją maszynę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość volnaris
Jak motor przerzyje test na hamowni u Chojnackiego to znaczy że zastosowana ceramizer ;)

 

Tak wlasnie mysle Coobcio, ze jak ostatnio robiliscie pomiarki na hamowni u Chojnackiego, to chyba zapomnial Wam dolac ceramizera do tej P10 fenola :P i rzucil ja na morderczy test zostawiajac ja na 4 biegu. Mysle, ze na ceramizerze by wytrzymala jeszcze conajmniej 2 godziny hehe :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

 

A jakie ten wynalazek ma minusy? to jest godne polecenia czy wyśmiania?

 

Pytasz , bo myslisz o zakupie? Wiesz... jestem sceptycznie nastawiony do wszelkiego rodzaju motodoktorow,przerabialem to 12 lat temu jak mialem garbusa :mrgreen: ale.... mysle, ze trociny w skrzyni biegow daja bardzo dobre efekty!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat ceramizera jest już post założony przez Rudą. Proponuję zamknąć temat.

To ja przepraszam, staram się być na bierząco z forum, ale widać przegapiłem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trociny znam;-) nie ma jak siedzieć z piwkiem i papieroskiem przy rozgrzebanej skrzyni i kiepować do środka;-)

Do wspomagania trocin sobie nie nawciskam, wiec i mój sceptycyzm mi kazał zapytać;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chojnacki...i wszystko jasne:D

Gdyby nie ostatnie przejścia z ch*j...nackim, to bym zażartował, że jakiś uprzedzony jesteś. Ale to już śmeszne nie jest, a raczej straszne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze jak ostatnio robiliscie pomiarki na hamowni u Chojnackiego, to chyba zapomnial Wam dolac ceramizera do tej P10 fenola i rzucil ja na morderczy test zostawiajac ja na 4 biegu

NIe dolali a efekt znamy, natomiast mam takie pytanie- czy jak juz zastosujemy ten ceramizer, to przy kolejnych zmianach oleju nie bedziemy zmuszeni dolewać go cały czas :?: MOze to tak działa - doleje sie raz a później już przymusowe bo sie silnik tak zozszczelni, że konewka olejowa z niego będzie :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...