Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

MICRO MANIACY


Gość mrówa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

sluchajcie uwazam ze w srud nas jest kilka osób którzy zasługuja na miano MICROMANIAKA,sa to osoby które nie tylko maja micre nie tylko o nia dbaja i nia jerzdza ale takrze znaja te auta od podszewki :wink: i ta wiedza sie wyrózniaja,malao sie pytaja a na prawie wszystko odpowiadaja :wink: ja chcialbym wyróznic dwie takie osoby

FILIPFM reweleacyjna wiedza o micrach k10 i 11 zwlaszacza,posiada wlasna strone poswiecona microm, zna prawie wszystkie wynalazki microbodobne :mrgreen:

LeXaN najleprzy spec od k10 jakiego mamy w klubie,bardzo zadko o cos pyta a na prawie wszystko zna odpowiec

MEZO zalozyciel 2 stronek o micruskach ....wiedza duza ale ostatnio zadko sie odzywa na forum wiec tak pół na pół

 

ps.dziekuje wam chlopaki za niesienie pomocy w klubie oby tak dalej =D> =D> =D>

zdecydowanie sie wyrózniacie swoja wiedza :mrgreen: :-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FILIPFM i LeXaN jak najbardziej na tak.

 

Popieram.

 

A kolegi Mezo jakos nie kojarzę.

 

A ja kojarze ze stronek o micrach, ale na forum to już chyba bardzo dawno postów nie pisał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie że ktoś docenia mój czas i wiedze ale w sumie nigdy nie liczyłem że jakiś medal dostane... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MisiuMyszka

Ja również popieram bo dzięki ich radą na forum dużo można zrobić samemu a nie biegać po mechanikach. :-))) :-))) :-))) :-))) :-))) :-))) :-))) :-))) :-))) :-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość johny_fellow
fajnie że ktoś docenia mój czas i wiedze ale w sumie nigdy nie liczyłem że jakiś medal dostane... :wink:

 

Dobry pomysł. Trzeba wymyślić MEDALE :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie uwazam ze w srud nas jest kilka osób którzy zasługuja na miano MICROMANIAKA,sa to osoby które nie tylko maja micre nie tylko o nia dbaja i nia jerzdza ale takrze znaja te auta od podszewki :wink: i ta wiedza sie wyrózniaja,malao sie pytaja a na prawie wszystko odpowiadaja :wink: ja chcialbym wyróznic dwie takie osoby

FILIPFM reweleacyjna wiedza o micrach k10 i 11 zwlaszacza,posiada wlasna strone poswiecona microm, zna prawie wszystkie wynalazki microbodobne :mrgreen:

LeXaN najleprzy spec od k10 jakiego mamy w klubie,bardzo zadko o cos pyta a na prawie wszystko zna odpowiec

MEZO zalozyciel 2 stronek o micruskach ....wiedza duza ale ostatnio zadko sie odzywa na forum wiec tak pół na pół

 

ps.dziekuje wam chlopaki za niesienie pomocy w klubie oby tak dalej =D> =D> =D>

zdecydowanie sie wyrózniacie swoja wiedza :mrgreen: :-)))

 

Medal? Dla mnie :mrgreen: winner.gif

 

Dzieki za uznanie, docenienie wiedzy ktora chce sie z innymi dzielic :-)

O to chodzi, zeby sobie pomagac :520:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość johny_fellow
HMMMM.POPIERAM , trzeba wymyslec cos i wreczyc na zlocie w borkach :razz:

 

Eh... mnie w Borkach nie bedzie ale przynajmniej zapiszę się na forum jako członek komisji. :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...