Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K11] Domontaż schowka


Gość kagan_SK

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kagan_SK

witam,

 

 

wiem ze moze dla niektorych sprawa jest prosta - ale w sumie od czegos to forum jest ;)

 

a wiec jak wyciagnac szuflade schowka?

 

z gory dzieki za info lub fotki

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

 

wiem ze moze dla niektorych sprawa jest prosta - ale w sumie od czegos to forum jest ;)

 

a wiec jak wyciagnac szuflade schowka?

 

z gory dzieki za info lub fotki

 

pozdr

 

W micrze po lifcie schowek trzyma sie na dwoch zaczepach, ktore nalezy potraktowac jak chuck norris ;) z poloobrotu. U mnie byly czarne i latwo je bylo zauwazyc. Tak tlumaczac obrazowo to cos jakby gruby gwozdz z zabkiem na glowce :mrgreen: Trzeba go przekrecic o jakies pol obrotu i potem wyciagnac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość po_co_mi_nick

W micrach przed liftem(93-98) też są te "gwoździe". Jak juz filipfm pisał najlepiej z półobrotu lewego w lewo, prawego w prawo jak się nie mylę, ale wg mnie łatwo je znaleźć tam pod spodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Te "gwoździe" robią za zawiasy schowka (wiedząc to łatwiej je zlokalizować). Są w miejscach zaznaczonych na fotce, ale od niewidocznej strony:

pict2197m.jpg

Przy wyciąganiu schowka trzeba też trochę "wgiąć" jego boki do środka tak, aby bolce ograniczające kąt jego otwarcia wyszły ze swoich prowadnic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...