Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

PYTANIE DO DOBREGO ELEKTRYKA SUNNY N14


Gość pawel_24

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pawel_24

Problem wiąże sie z tym ze zaczeło sie od tego ze w trakcie jazdy auto na gazie gasło wtedy przełaczałem na PB i jechałem po czym mogłem spowrotem przełączyc na LPG i jechac dalej.Teraz nie zapala na gazie i benzynie.Wczoraj wykreciłem swiece i brak iskry.Cewka jest ok bo sprawdzilem u elektryka.Prąd do cewki dochodzi bo jak wł zapłon i spr miernikiem to prad jest.Mozliwe ze to wina stacyjki?Sam juz nie wiem co jest grane.Chyba za mocno przechwalilem swoje słoneczko.Dodam ze mam LPG 1 generacji i w trakcie zapalania na gazie pstryka centralka i cewka w butli i przy parowniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge powiedziec ze na 90% masz zwalony przelacznik pojedz do gazownika koszt mysle 20 zl tak jak u mnie to bylo rozlutowalo sie w srodku kilka linii domagaj sie juz jak cos wymiany tylko samego przelacznika nie calej puszki niektorzy chca zarobic i krzycza 100 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawel_24

a czy te membrany w reduktorze maja jakis zwiazek z iskra?

 

[ [i:][b:]Dodano[/b:]: Sob 27 Maj, 2006[/i:] ][/size:]

Rozbebeczyłem cała elektryke i nic nie znalazłem.wine za to wszystko ponosi stacyjka.mam teraz zapalanie na guzik i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...