Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Gdzie dorobić zderzaki???


Gość tomek.z.25
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tomek.z.25

Witam

Mam pytanko : czy znacie jakąś firmę która dorobiłaby zderzak według mojego projektu,

najlepiej z okolic wrocławia, leszna lub poznania ale niekoniecznie... Moze macie jakis nr tel, stronke albo jakis inny namiar?

Dzieki za info!

Pozdrawiam!!! :065: :-k :-k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tomek.z.25
Auto Plast Serwis. Tuning samochodowy, zderzaki, spojlery

0 91 460 08 70

70-784 Szczecin, Struga 10

 

Robia na bazie starego zderzaka cena od 300 zł wzwyż w zależnośc od ilości modyfikacji. Tej drugiej to nie moge namiarzyc. Jutro musze podejść, bo mam blisko :)

 

Dzięki, jutro dzwonie :706: (jestem krewny piwo) :564:

 

[ Dodano: Pon 29 Maj, 2006 22:30 ]

Jakby ktoś chciał to w okolicach Wawy też jest coś w rodzaju "zagłębia" - gdzie robią doklejanki ... Co 3-cia chata to robią rzeczy z plastiku n n

 

Stawiam piwo za namiary na te firmy :) :564:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
a ja jestem zainteresowany kupnem zderzaka po lifcie do micry :) ? Może ktoś ma, albo wie gdzie można kupić i za ile ?

To i chyba musisz sobie zapodać nowe lampy, pewnie błotniki i maske. Pełno tego masz na allegro i giełdach samochodowych. Do micry to nie problem z częściami gorzej do aut takich jak wyżej wspomniane N15 GTi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

MarekPrimera Powiem Tobie tak: jesli sie przyjrzysz na zdjeciach gdzie zderzak jeszc enie byl polakierowany to widac maske w czarnym macie ;P z tym z e jest to okleina. i co do tego koloru dowiedzialem sie ze za wylakierowanie elementu chca nie 200-300zŁ ALE OD 500 DO 800zł !! a to tylko dlatego iż jets to najgorsza kombinacja kolor czarny + mat i na tej powierzchni widać dosłownei wszytko wiec powierzchnia musi byc wyjatkkowo dobrze przygotowana.

pozatym akurat na zdjeciach nei widac wszytkiego.. naprawde sie prezentuje o wiele lepiej ta maska z polyskiem. (fotki robione w deszczu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...