Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jak to na prawdę jest z pierścieniami centrującymi?


Cyklop
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

licznikowe bylismy odebrac z bratem focusa z salonu i wracalismy autostrada jechał za mna wiec opory powietrza były, ale tam był silnik 1600 z planowanymi głowicami a dodatkowo skrzynia biegów z Karmana :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam plastikowe pierscienie i nic mi nie bije, wiec po co meczyc sie z jakimis z alu :)

 

chociazby dlatego, to stało sie u mnie prztarło plastik w miejscach gdzie sa sruby

 

sorki za jakosc

41efb1425b3c541em.jpg 0a4166be49147d1dm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam plastikowe pierscienie i nic mi nie bije, wiec po co meczyc sie z jakimis z alu :)

 

chociazby dlatego, to stało sie u mnie prztarło plastik w miejscach gdzie sa sruby

 

sorki za jakosc

Obrazek Obrazek

 

 

po ilu sezonach ?? ja jezdzilem z pierscieniami 3 sezony i wygladaly jak nowki... dopuki sie nie przypiekly :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierscienie na felgach jezdziły dwa sezony, rozmiar 70--67.1 sa poprostu cienkie i z kiepskiego plastiku, nie wiem jak jzdził poprzedni własciciel i jakie miał mocowania moze miał złe nakretki :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierscienie na felgach jezdziły dwa sezony, rozmiar 70--67.1 sa poprostu cienkie i z kiepskiego plastiku, nie wiem jak jzdził poprzedni własciciel i jakie miał mocowania moze miał złe nakretki :neutral:

 

ja bym obstawial ze po przykreceniu kol kluczem pneumatycznym po przejechaniu paru km nie dokrecal nakretek zwyklym kluczem... (po zalozeniu felga sie uklada)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli producenci dodają do felg plastikowe pierścienie, to może wystarczą one do normalnej, codziennej jazdy, a być może są tylko wzorcem do utworzenia nowych z twardszego tworzywa, ale ta opcja byłaby trochę bez sensu.

Jednak przy zakupie alufelg warto zwrócić uwagę na tworzywo z jakiego powstały, a przede wszystkim na stan tych pierścieni. Chociażby dlatego, że trzeba je potem dorabiać, czyli tracić czas, nerwy i kolejne banknoty.

Dzięki wszystkim za dyskusję. :)

 

A przy okazji ile kosztuje dorobienie aluminowych pierścieni (bo chyba takie są najlepsze) i czy są jakieś specjalne wymagania co do nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przy okazji ile kosztuje dorobienie aluminowych pierścieni (bo chyba takie są najlepsze) i czy są jakieś specjalne wymagania co do nich?

 

z tego co kiedys mi ktos mowil to okolo 30pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za dorobienie swoich zaplaciłem 20 zł bez materiału, aluminium jakis lepsze ale symbolu nie znam, jezeli masz jakiegos znajomego tokarza to Ci bez problemu zrobi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...