Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Skrzynia biegów.


Gość radeh

Rekomendowane odpowiedzi

Z powodu awarii sprzegla uszkodzila sie obudowa od skrzyni biegów (łożysko wywalilo dziurę i teraz skrzynia cieknie). Skrzynia (mechanizm) nie ulegla uszkodzeniu.

 

Pytania:

 

- Czy jest możliwa wymiana samego korpusu skrzyni?

- Czy jest to opłacalne?

- Może ktoś ma na sprzedanie bądź korpus, bądź skrzynie w jakiejś normalnej cenie?

 

SILNIK: GA14DE 1,4

AUTKO: SUNNY N14 '95 pelny wtrysk hatchback

 

 

Gdzie w warszawie dostanę wszelkie gumowe elementy zawieszenia? (chodzi o elementy stabilizatora i wahaczy) ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powodu awarii sprzegla uszkodzila sie obudowa od skrzyni biegów (łożysko wywalilo dziurę i teraz skrzynia cieknie). Skrzynia (mechanizm) nie ulegla uszkodzeniu.

 

Pytania:

 

- Czy jest możliwa wymiana samego korpusu skrzyni?

- Czy jest to opłacalne?

- Może ktoś ma na sprzedanie bądź korpus, bądź skrzynie w jakiejś normalnej cenie?

 

SILNIK: GA14DE 1,4

AUTKO: SUNNY N14 '95 pelny wtrysk hatchback

 

 

Gdzie w warszawie dostanę wszelkie gumowe elementy zawieszenia? (chodzi o elementy stabilizatora i wahaczy) ?

 

Pozdrawiam

Ja ostatnio robiłem skrzynię w warsztacie w Siedlcach. Wiem, że koleś specjalizuje się w autach japońskich. Ma naprawdę sporo części i myślę, że za niewielką kasę wymieni Ci obudowę. Dla mnie dobierał "wnętrzności" skrzyni i obudowę, więc może do Twojego auta też będzie miał potrzebne elementy. Myślę, że warto zadzwonić. Podaję kontakt: http://naprawa-skrzyn-biegow.republika.pl/index.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki :) tyle ze moze masz dane zapisane w innej formie gdyż "Przykro nam, strona o podanym adresie została zablokowana."

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...