Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

dojazdówka


Gość szfystack

Rekomendowane odpowiedzi

Gość szfystack

Mam N14 z LPG, wcześniej miałem Toyotę Starlet, również z LPG, Po starletce została mi dojazdówka 13', 4*100, czyli pasująca do mojej nysy. Niestety okazało się że nie pasuje:(

Toyota ma otwór centrujący 54 mm, dojazdówka (od hondy ) 56mm, natomiast nysa 59,1.

Czy można jakoś zaadoptować taką dojazdówkę do nysy? Przerabiał już ktoś może ten temat?

Np. toczenie otworu centrującego lub jakieś dystanse?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie można toczyć - tylko oddać felgę do specjalisty - a nie "toczyć" pilnikiem :twisted:. ... zapytam się ...

 

edit

Dzwoniłem i za przetoczenie otworu na feldze 13' znajomy chce 30 zeta - jakbyś był zainteresowany to daj znać.

 

Bombelku nie można dać pierściena z większej piasty na mniejszy otwór w feldze :P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sie nie rozumiemy :roll: . Kolega ma mały otwór w feldze o rozmiarze 54 lub 56 ( nieważne ) i chce to założyć na piaste o szerokości 59. Więc musi roztoczyć otwór w feldze - nie ma takich pierścieni. Pierścienie o których piszesz są to takie które powiększają szerokość piasty do szerokości otworu w feldze. To Ty powinieneś dobrze przeczytać :P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...