Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan Pulsar Exa NX '87


MacGayver
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowym uzytkownikiem i posiadaczem poniższego samochodu. moje pytanie brzmi czy istnieje jakis latwy dostep do czesci. posiada silnik 1,6 E16i . Jak tu dodac zdjęcie do posta?? z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest silnik 12v czy 16v ? wiem tyle ze jest na jednopunktowym wtrysku. ile moze miec konikow?

 

4512e457e767a61am.jpg

 

ca746e760ac6198dm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz sa w drugim poscie

 

[ Dodano: Sro 31 Maj, 2006 19:45 ]

ponawiam swoja prosbe o informacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam mam takiego samego :)

 

Części zawieszeń pasoją od n13 zresztą oprucz blach wszystko jest dostępne bez problemu.Jest to bardzo proste autko ja robie wszystko sam przy nim tylko mam problem ze spalaniem po ostatniej wymianie silnika coś związana z podciśnieniem chyba :lol:

 

Generalnie autko zwinne , po niewielkich przeróbkach szybko przyśpiesza i dobrze się prowadzi . Bez dachu troche chałasoje i lepiej zdjąć terz tylną klape bo lepiej się prezentoje . :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój nissan to jakby prototym mający coś w sobie z B12 cupe i 100nX TYLKO TA KLAPA TO ZMIENIA GO W SEDANA. sPOx. aCH TE JAPOŃCE :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja własnie przygotowuje swokego do jazdy. bede go robil i przerabial cale wakacje. Ile Ci spala? masz ten silnik E16i czy ten 1.8 gti ? bede go malował calego. teraz jestem na etapie przekładania silnika na ten zwykły 1.6 bo zrobilem głowice ale okazało sie ze jeszcze panewy. wyczailem Sunny N13 z autentycznym 86000 km przebiegiem wiec dlugo nie bedzie trzeba nic robic. no i ten sunny ma tez automata skrzynie wiec podwijne szczescie. mozesz przesłac jakies fotki na meila (bolo_16@o2.pl) albo na forum? ile twoj ma przebiegu?

 

[ Dodano: Czw 22 Cze, 2006 00:43 ]

jakie zrobiles przeróbki bo tez cos musze wykombonowac by powiekszyc swoja stadninę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj kosztowal 1500 :lol: ale silnik do podmianki (na taki z przebiegiem 86000) i bedzie caly lakierowany :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...
Gość Kubus C.

Witam.

Potrzebuje pilnie info nt. takiego właśnie pulsarka N13 z '88 roku. Czy jest dostępna do owego modelu przednia szyba? czy moze pasuje ta z sunnego n13? Prosze.... pomóżcie bo sprawa pilna trochę :)

 

pzd. Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubus pasowac raczej niebedzie ale jedz do jakiegos wiekszej fabryki takich szyb i ci na zamówienie zrobia.sam sam pulsara z 86 r. w budzie jeszcze N12 i wiem ze robia na zamowienie

 

[ Dodano: Nie 25 Mar, 2007 03:07 ]

MacGayver co do czesci bez problemu pasuja od sunny. ja e=teraz wymienialem rozrusznik wieniec i sprzeglo w moim i wzorowalem sie tak jak tu ludzie pisza na sunny n13 a tez mam silnik 1.6 ktory kiedys byl na jednopunkcie ale w tym momencie mam odpiety komputer i wrzucony gaznik ale hula :) i nawet smiga zreszta te auta sa lekkie wiec np bete 1.8 robisz jak chcesz a jak to jest beta e36 to juz wogoole niema o czym gadac :) pozdro i zycze milego kozystania z przyjemnosci nissanow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

I ja mam takiego PULSARA NX 1.6, automat na gazie E16i.

1. Mam pytanie czy przeguby muszą być do automatu inne niż do zwykłego ? Jakie by spasowały ? Czy też od jakiegoś N 13 ale automatu ?

2. A łożyska, klocki, wahacze, gałki itp ?

Ostatnio byłem w warsztacie z rozrusznikiem i facet powiedział że pierwszy raz widzi taki rozrusznik na oczy ?!? :( Na szczęście rozrusznik okazał się dobry tylko akumulator kaputt...

3. Czy łatwo przerobić to auto na manuala ?

 

Z góry dzięki za odpowiedź i proszę o kontakt każdego kto posiada to cudo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sisar a gdzie ty po krakowie jezdzisz nim ?? musimy sie styknac w takim razie jakos :) jak cos to dawaj znac czy na PW czy na gg 4156447 ja juz rok czasu mecze N12 pulsara i znam pare osoob co mi przy tym mecheca wiec zapraszam. sprawy ekspoatacyjne to nieproblem bo klocki i innne to wszystko maja po katalogach ale nieukrywam ze najlepiej miec w rence na wzor i wtedy udawac sie do sklepu

 

pozdrawiam Mef / Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...