Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

radio wersja amerykańska


Gość Zygi

Rekomendowane odpowiedzi

Mam maximę w wersji USA z 1996 roku z oryginalnym radiem. Gra super ale ma jedną wadę - na FM skacze co 0,2 po nieparzystych. Są jaieś sposoby na przeróbkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już byłem w Grójcu u kilku ale twierdzą że lepiej kupić nowe radio i nie chcą się tego podejmować. Jeden gość w sklepie z radiami dał mi jakiś dziwny numer do kogoś z Legionowa, mówiąc że ten gość da mi numer do kogoś tam z kolei kto się tym zajmuje. Ale coś mi tu podejrzanie pachnie... Szkoda byłoby zniszczyć ten sprzęt (system Bose).

Wolałbym się udać do jakiejś sprawdzonej firmy, tym bardziej, że nie bardzo mam czas błąkać się po Wa-wie w poszukiwaniu firmy która by się tym zajęła.

Dopisano 04.06

Zadzwoniłem do serwisu Nissana. Tam dali mi telefon do serwisu Clariona z którym współpracują. Tam obiecali to zrobić - tyle że wiąże się z tym zmiana procesora...

Zobaczymy ile będzie kosztowało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam ,

 

i co udało sie coś w tym Clarionie ??? jak bedziesz coś miał zrobione to pisz , chętnie też bym swoje przerobił , bo w firmach zajmujących sie radiami mówili mi to samo co Tobi e" lepiej nowe , no i oczywiście u nich " a top się wiąze z innymi przeróbkami jeszcze :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie byłem. Brak czasu - planuję odłożyć do czasu urlopu, czyli około połowy lipca...

W każdym razie trzeba im zawieźć radio i zostawić na dwa do trzech dni - a teraz za dużo jeżdżę, a bez radia przez parę dni trochę głupio...

Jak tylko będę coś wiedział - napiszę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...